Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Honnan tudhatom meg, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom meg, hogy sub, vagy dom vagyok e?

Figyelt kérdés

Sokat gondolkodtam rajta, de nem tudom eldönteni, melyik lennék én

Az teljesen biztos, hogy mindkettőben valószínűleg helytállnék.

20/L



2020. máj. 26. 19:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
switch, vagyis mindkettő vagy.
2020. máj. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

van a középút amikor mind2 tetszik, az a switch

van akinél ez partner függő, van akinél ez hangulat függő


én személy szerint onnan tudom, hogy csak a domináns oldal vonz, hogy nem nagyon szeretem ha alárendelődök, sem erotikában, sem más téren


csapatban dolgozom, általában én irányítok, de amikor más ad feladatot, akkor is én döntök sok dologban és szerintem ez így van jól


F

2020. máj. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%

Akkor minek választani?

Kedved szerint azt a félt választod, amelyiket csak akarod.

2020. máj. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindkettő izgat akkor switch vagy. Azzal viszont vitatkoznék, hogy mindkettőben helyt állnál... szubként valószínűleg (megfelelő partner mellett), igazi nagybetűs Domnak lenni viszont nem annyit tesz hogy megnézel pár videót és veszel a shopban egy pálcát.
2020. máj. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sub vagyok, dominának nem tudok helyt állni. Nem tudhatod amíg nem próbáltad. 22/L
2020. máj. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

A helytállást úgy értettem, hogy el tudnám magam képzelni mind a két ‘szerepben’

És nem videókat nézek róla, hanem utana olvasok rendesen, hogy majd tudjam mit hogyan kell.

Köszönöm a válaszokat!

2020. máj. 26. 21:37
 7/11 A kérdező kommentje:
És volt már egy alkalmam, ottmindkettő szerepet kipróbálhattam
2020. máj. 26. 21:40
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Mondhatod hogy switch ha valaki kérdezi. Aztán ha tapasztaltabb leszel egyértelmű lesz.


És ha már itt tartunk, a "nagybetűs Domok" valamikor a pályafutása során azért próbálta az alárendelt szerepet. Pálcát pattogtatni meg parancsolgatni bárki tud, de igazán belelátni a sub fejébe meg tudni mit milyen sorrendben, hova és hogyan, az már nehezebb.

Nehogy azt gondold már attól vagy jani, hogy nem veszed emberszámba a subokat meg hajtogatod hogy te erre a szintre nem alacsonyodsz le.

2020. máj. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod, nyolcas!

Igen, persze, ezzel mind tisztában vagyok, és még nem is mondom magam természetesen “nagybetűs Domnak”. Csak nem igazán tudtam elmondani magamról, hogy melyik vagyok.

A ‘switch’ szó valamiért soha nem jött velem szembe. De erre van ez az oldal, hogy megtudakoljam.

2020. máj. 31. 17:32
 10/11 anonim ***** válasza:
Én pl azonnal tudtam, hogy sub vagyok. Ha gondolkodnod kell, tetszik mindkettő, úgy érzed hogy menne bármelyik oldal, akkor szerintem js switch vagy.
2020. jún. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!