Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki próbálta már a jégkockás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki próbálta már a jégkockás dolgot? Értitek remélem hogy mire gondolok Nektek milyen érzés volt? Jo vagy rossz? Irjatok le a velemenyeteket rola

Figyelt kérdés

2020. máj. 26. 20:17
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Fagyási sérülèst okozhat. Idióta.
2020. máj. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Hogy jeget dugok a puncimba? Ezt kihagyom inkább.
2020. máj. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Latom*
2020. máj. 26. 20:26
 4/9 A kérdező kommentje:
2# nem bele kell dugni csak odarakni
2020. máj. 26. 20:26
 5/9 A kérdező kommentje:
Ahogy latom eleg sok a retardalt ember a foldon 😂😂
2020. máj. 26. 20:27
 6/9 anonim ***** válasza:
92%
Véleményem: hülye vagy ha kipróbálod, semmi értelme, ha lehűtöd az csak kellemetlen érzés inkább.
2020. máj. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%
Ne haragudj de ezt szerintem ne próbáld ki! Annyival nem lehet élvezetesebb, viszont járhat veszélyekkel... Ennyit nem ér meg... Meg amúgy elszomorítónak találom hogy manapság a 16 éves Marcsikának nincs annál jobb dolga hogy azért fogjon és befagyasszon egy jégkockát hogy 3 percig feldugja a picsájába, mert azért az elég hideg hogy tovább ott tudd tartani a kezeddel, utána meg futhat az anyukájához hogy vinni kell az orvoshoz... Az meg majd elég ciki lesz ha a nődoki megkérdezi hogy mi történt és te majd büszkén mondhatod anyád, az asszisztens és az orvos előtt, hogy jégkoctát tettél a pussy-ba... Szerintem ezt gondold át...
2020. máj. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%
Én már csináltam barátnővel. Nem szabad bedugni, mert fagyási sérülés lehet belőle. Inkább csak külsőleg jó alkalmazni a punci körül, lágyék részen, combok, vénuszdomb, has, gerinc mentén stb.
2020. máj. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
32%
Én csináltam többször is, nem kell ekkora ügyet csinálni belőle, odafigyelve nem túl veszélyes azért. Ésszel kell, mint minden mást. Nyilván nem mindenkinek jó érzés, nekem speciel igen.
2020. máj. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!