Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, linkelnétek a kedvemé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, linkelnétek a kedvemért olyan képet, amelyen egy számotokra már túl kövér nő szerepel?

Figyelt kérdés
(Mielőtt még valaki azt javasolná, hogy mutassak magamról: nem (csak) az érdekel, hogy jelenleg milyennek ítéltek, azért kérdezem, mert szokott ingadozni a súlyom.)
2020. máj. 27. 00:26
 1/7 anonim ***** válasza:

nekem elég husis, hájas alkat jön be, ha ilyet linkelnék, akkor itt sokan leszólnának :D

élőben volt több partnerem 100 közeli, de azon túl is


F

2020. máj. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

#1

Akkor elsősorban nem is hozzád szól a kérdés, inkább azokhoz, akiknél a kizáró okok listáján szerepel a túlsúly.

2020. máj. 27. 00:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Rebel Wilson vagy Melissa McCarthy például már messze túl sok lenne nekem
2020. máj. 27. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Barátnőmről nem küldenék
2020. máj. 27. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha férfisúlyban van, tehát 100 kg vagy afölötti, az már nekem sok. McCarthy pld rengeteget fogyott, talán 75 körül lehet most. Persze az összképet mondanám, az arc szépségét, ezek sokat nyomnak a latban.
2020. máj. 27. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
2020. máj. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Rebel Wilson, akit az egyik válaszoló említett nekem például kimondottan bejön, de a nála valamivel ducibbak is.
2020. máj. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!