Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Alsóneműben egymáshoz dörgölőz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alsóneműben egymáshoz dörgölőzéstől eshetek teherbe?

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne, hogy eshetek-e teherbe, ha a barátommal egymáshoz dörgölőzünk úgy hogy mindössze rajta boxer, rajtam meg bugyi van. Sok hasonló kérdést olvastam már, de mégis.. Értem én, hogy két ruhadarab van köztünk, és hogy nincs behatolás, de a nedvesség nyál, és előnedv egyvelege a bugyimon átjutva nem eredményezhet terhességet?

2020. máj. 27. 17:21
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
mondd hogy ez csak vicc..
2020. máj. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%

Te tudod egyáltalán mitől lehet teherbe esni? Mert nem a nedvességtől sem a nyáltól...

Akkor esel teherbe ha védekezés nélkül beléd élveznek vagy valahogy bekerul a sperma a hüvelyedbe.

2020. máj. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Olyan marha kíváncsi lennék, hogy ilyen kérdést hány éves ír ki...
2020. máj. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Én arra lennék inkább kíváncsi, hogy valójában csak viccből kérdi vagy tényleg ilyen segghülye...
2020. máj. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nyilván tisztában vagyok azzal, hogy a spermától eshetek teherbe és nem a nedvességtől. Mindössze azt akartam mondani ezzel, hogy amikor és ahol a testnedveink találkoznak és a fiú elélvez nem-e lehetséges, hogy az ondó összekeveredik a nedvességgel, és mondjuk később miközben megujjaz, teherbe ejt.
2020. máj. 27. 17:58
 6/8 anonim ***** válasza:
85%
Ha már olvastál egy csomó hasonló kérdést akkor tedd meg nekünk azt a szivesseget, hogy elolvasod alatta a hozzászólásokat, és nem fárasztasz senkit az alacsony IQ szinteddel.
2020. máj. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%
attól is teherbe eshetsz, ha rádnéz a pasid.
2020. máj. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehetséges, a sperma nem hosszútávfutó hogy alattomosan több métert kússzon a petesejtig. Akkor esel teherbe ha közvetlenül a mészájra kerül az ejakulátum. Alsóneműn keresztül meg nem oda megy ugyebár. Akkor sem ha megujjaznak utána.

Ja, jut eszembe, miért nem veszitek le azt az alsót egy gumit meg fel?

2020. máj. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!