Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Másoknak is ennyire szexi ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másoknak is ennyire szexi ez a lány? Nekem teljesen tönkre tette a hetemet

Figyelt kérdés

Vasárnap láttam először, azóta majdnem állandóan önkielégítést kell végeznem miatta. Vasárnap 10 önkielégítés, hétfő 11, ezután azt hittem leállok, de nem. tegnap: 6, ma megint 6-nál tartok, de lehet, hogy lesz belőle 10. Igen, én se szoktam ennyiszer, ez nem normális, hogy ennyire sok, de ez a lány túl szexi, egyszerűen nincsenek rá szavak és nem tudok magammal mit kezdeni.


Egész nap csak arra tudok gondolni, hogy kinyalom, vagy lábait, combjait simogatom. Más lány nem vonzott ennyire soha. Ő egy ausztrál modell, a neve: Emily Feld


[link]


[link]


[link]


[link]


Hogyan tudnék ezen túljutni? Tényleg bajban vagyok, mert lenne feladatom, de a nap túlnyomó részében merevedésem van és állanóan magamhoz akarok nyúlni. Ilyen tökéletes teremtményt én soha nem láttam és nem is tudtam, hogy létezik ilyen. De hálát adok Istennek, hogy megteremtette ezt a gyönyörű, hiba nélküli entitást, korábban soha nem élveztem ennyire jót és nem is ennyiszer. Ez az ember egy égi csoda, egy ajándék nekünk, egyszerű halandó embereknek. Legalább remélem nem én vagyok egyedül, aki így járt.


Mondjuk megnéztem a facebookját és az instagramját és mindenki oda van érte.Több tízezren lájkolják egyetlen egy képét és ezrek írnak szexuális tartalmú kommenteket.. Még idősebb férfiakat is láttam, akik kommentelnek, ajánlatokat tesznek neki. Az emberek ránéznek és elélveznek.. Mindenki jól járt, mert aki meglátja és elélvez, az azért, Emily pedig azért mert bármit megtehet, jól tudja, hogy az egész világ a lábai előtt hever



2020. máj. 27. 19:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
27%
Hmm... le tudnálak cummantani, miközben az ő képeit nézed.
2020. máj. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
89%
Jó teste van, de átlagos szépség. Kicsit rákattantál,de nem gond :D
2020. máj. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
88%
Ku.va sok ilyen nő van.Csomó modell akikre ráfügghetsz.Majd elmúlik:D
2020. máj. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
57%
Nekem nem jön be! Semmi vonzó nincs benne!
2020. máj. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
88%
Tényleg nagyon aranyos. De nem tudo, hány éves, talán még 18 sincs talán.
2020. máj. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem egy kicsit beteges már ez a mennyiség illetve ez a rákattanás.


És ha normálisan kivernéd, időt szánnál rá, nem csak gyorsan hagy follyon az anyag, akkor nem is kellene 10x kiverned.

2020. máj. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
51%
Palvin Barbi simán szebb nála...
2020. máj. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
73%
Olyan kis ártatlanul szexi. Cuki. De ennyire talán nem indokolja a rákattanást.
2020. máj. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
55%
Nem mondom, hogy nagyon megmozgat. Olyan kis unalmasan szabályos teste van.
2020. máj. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
49%
Na kösz, tönkre tetted a következő nem tudom hány napom...
2020. máj. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!