Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy fiú magas akkor az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú magas akkor az előny ismerkedéskor, vonzó szexuálisan?

Figyelt kérdés

Vállaim is szélesek, aránylag. De vékony vagyok. Az arcom is csontosabb.

Sosem volt még barátnőm emiatt kérdezem!


2020. máj. 27. 22:28
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Inkább előny, de önmagában még kevés a sikerhez. A külsőnél többet számít maga az ember, a kommunikáció, a figyelmesség stb. ja meg a stílus és a kisugárzás.
2020. máj. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Előny, de ez még kevés. A vékony testalkat nekem pedig egyáltalán nem tetszik.
2020. máj. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Nekem tetszenek a vékony fiúk :) Tényleg fontos mellé a megjelenés de végül a személyiség dönt.
2020. máj. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Sajnos nem elég önmagában, saját tapasztalat.
2020. máj. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Előny igen. A széles váll is, karakteresebb, férfiasabb lesz az alkat tőle. Nekem mindkettő nagyon nagy plusz pont egy férfi külsejében. Viszont! a személyiség a döntő. Ha az nem stimmel akkor a külső nem is érdekel

23N

2020. máj. 28. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 asyoulikeit ***** válasza:
100%
Magas mindent visz. :) De persze azért más is számít. Írj privit, kifejtem.
2020. máj. 28. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem előny lehet, de ahogy mások is írják, a szemèlyisèg. Amiatt is lehet , hogy jobb, mert így szèlesebb skáláról válogathatsz, míg egy pici pasi általában csak a nála alacsonyabbakkal vagy egymagasakkal van. Meg hát van az a sztereotípia, hogy a magasság egyenesen arányos a pèniszmèrettel, hazudnèk, ha azt mondanám nem lennèk kíváncsi, hogy igaz-e. Volt egy 165 cmes pasim, most 193-as, úgy tűnik igaz.😅(ő is nagyon vèkony) ja ès ha szexre kerül a sor figyelj oda a szúrós csípőcsontodra, mert nagyon fájdalmas lehet
2020. máj. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szamomra elony :)
2020. máj. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!