Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy kezeljem ezt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezeljem ezt?

Figyelt kérdés

Párommal beszélgettünk arról, hogy mik a legdurvább perverz vágyaink. Ès mondott egy olyat, hogy lefeküdne az anyjával. Szerintetek fantázia szinten támogassam ebben? Vagy inkább ne hozzam ezt fel többet sehogyan sem? Vagy ez normàlis egyáltalán?

18 èvesek vagyunk.



2020. máj. 28. 09:58
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Ez durva. Dobnám a csávót, nehogy egyszer majd a saját lányát is megkívánja! F
2020. máj. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
Ezt neki kell kezelni nem neked, de amúgy kamaszkor környékén sok fiúnál ez előfordul. 13-14 éves kor körül szokás kinőni azért.
2020. máj. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
Ez nagyon durvaaa! Miről beszélsz 2-es?? Hogy sok kamasznak? Nekem hatalmas baráti köröm volt anno,nagy fiú csapatokban mozogtunk,még közösen maszturbáltunk is meg ami kell,minden hülye szexuális fantáziánkról beszélgettünk,de az anyánkkal egyikünk sem képzelgett. Ez nagyon nem normális,és felnőtt férfiként írom most ezt.
2020. máj. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%

#3: Ajánlok figyelmedbe egy kis fejlődés- és szexuálpszichológiát.

Amúgy attól, hogy valakivel együtt kivered a farkad (engem mondjuk ilyesmi nem érdekelt pl. soha és nem is értettem a lényegét), honnan tudod meg, hogy milyen szexuális fantáziái vannak a legmélyebben eltemetve benne?

2020. máj. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
22%

nehogy dobd, ahogy #1 tanácsolta, ő csak megnyílt előtted, és elmondta a vágyát

esetleg szerepjátékkal (beöltözöl idősebb nőnek, esetleg az anyjának) próbálkozhattok, lehet ezzel ki tudja élni, ha meg nem, akkor vagy ki fogja próbálni, vagy öröre egy elfojtott vágy marad

2020. máj. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
36%

3-as vagyok. Ne tereled a témát 4-es! A közös farok verést sok tini fiú csinálja együtt a baráti körével. Ez teljesen normális,van egy bátyám,vele is beszélgettem annó,ő is csinálta a saját baráti körével.

Ezt csak azért hoztam közös kontextusba a dologgal hogy érzékeltessem a bizalmi viszonyokat. És minden "mocskos" vágyunkat ismertük egymásról. De ebben egyikünknek sem szerepelt a saját annya. Ezt vedd akár véleménykutatásnak is. Nekem erről több mondani valóm nincs,mint hogy egyáltalán nem normális dolog,sőt betegesnek mondanám!

2020. máj. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%
Anyaként írok: az hogy te ilyen nyitottan állsz a párodhoz és még az is felmerül benned, hogy ezt a fantáziáját segítesz neki megélni szerintem nagyon is dicséretes dolog. Maradjon köztetek, játsszátok el ami jól esik. Egy ilyen megértő és elfogadó partner kincs.
2020. máj. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy meg tudtok egymás előtt teljesen nyílni, őszintén beszélni a vágyaitokról az nagyon is jó. Sőt erre csak bátorítani tudnék mindenki!

Viszont az hogy a fantáziáiban az egyik szülő szerepel... nos ez olyan fokú mentális zavar a gyermek-szülő kapcsolatban, a szexuális fejlődés során ért anomália ami a személyiségében is ezernyi eltérést okoz. Ez már a pszichológia tárgyköre.

2020. máj. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Elvégre az volt a kérdésetek egymáshoz, hogy mi a legdurvább. Ha neked ez kellemetlen ne hozzad fel többet és ne is érts eggyet.
2020. máj. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az nagyon pozitív, hogy őszinték vagytok egymással. Az, hogy az anyjával lefeküdne, az nagyon durva. Szerintem egy normális embernek eszébe nem jutna ez. Beszéljétek meg, hogy miért van ez és ha kellemetlen neked ez a téma, akkor inkább válts témát és ne hozd fel újra.
2020. júl. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!