Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan érjem el a tökéletes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el a tökéletes orgazmust maszturbálás során? (L)

Figyelt kérdés
Láns vagyok, az ujjammal maszturbalok

2020. máj. 28. 14:02
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem próbáld meg úgy, hogy 10-15 percen keresztül a lábujjad közét dörzsölöd. Ha így nem jutsz semmire, térj át a puncidra. Meglátod mennyivel jobb érzés fog hatalmába keríteni.
2020. máj. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Megmosod a kezed, kényelmesen elhelyezkedsz és hajrá - próbálgatod a módszereket, módozatokat s kitapasztalod neked melyik a jó. Nem vagyunk egyformák, mindenki más a jó, ezt viszont csak te tudod kitapasztalni saját magadnak.
2020. máj. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom... de lehet, hogy már el is érted, vagy biztos hogy még nem érted el???🤗
2020. máj. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Eddig hogy csináltad? :)
2020. máj. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Izgasd kicsit a popsid. Én így szoktam nagyokat élvezni. :)
2020. máj. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonymousreview60 ***** válasza:

Exbarátnőm imádta, ha 4(-5)-ször megálltam az orgazmus előtt, közben a melleivel foglalkoztam, majd 5(-6)-odjára engedtem. Amikor egyszerre izgattam hüvelykujjal a csiklóját, mutatóujjal a vagináját és vagy másik kéz mutatóujjal vagy ugyanezen kéz gyűrűsujjal a popsiját akkor élvezett a legnagyobbat. Imádtam csinálni.

40F

2020. máj. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A tökéletes orgazmus szubjektív és egyéni preferencia, így tanácsot lehet hozzá adni. Neked kell rájönni, hogy neked hogyan tökéletes.
2020. máj. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Zuhannyal.
2020. máj. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!