Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek, volt már viszonyotok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, volt már viszonyotok, kalandotok a főnökötökkel?

Figyelt kérdés
Járt valami előnnyel, vagy csak élvezetből történt?

2020. máj. 28. 16:40
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

Igen volt. De akkor már nem dolgoztam nála, felmondtam.

Üzletvezetők viszont kb minden munkahelyemen bepróbálkoztak nálam. Hidd el ez nem előny, inkább kellemetlen ha vissza kell utasítsd..

2020. máj. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Volt is, van is. Csak előnye van. Jó pasi, jó vele a szex, és titkárnőként annyit keresek mint a managerek.
2020. máj. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%

Az előző munkahelyemen a főnök minden nőt megdugott! Kortól függetlenül.

Mindannyian tudtunk róla, mindannyian a "szeretői" voltunk.

Különben meg ritka jó szerető és nagyon jó ember volt.

Én sem miatta jöttem el.

2020. máj. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
A főnökkel dugni eléggé kétélű fegyver, lehet előnye (gyorsabb előrejutás, jobban hallgat rád, a kollegák nyaliznak neked mert tudják "jóban vagy" a főnökkel stb.). Hátránya hogy ha véget ér a dolog akkor általában az állásodnak is búcsút inthetsz.
2020. máj. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Csak a főnöknek kétélű, miután ő nem volt független. Ha kirúg, a feleségnek azonnal be lehet számolni. De nem is kell, hogy akarjon kirúgni, a szitu önmagában elég, hogy a főnök zsarolható legyen. Ha balhé van, kb mindig a főnök jár rosszabbul, ha figyelembe vesszük kinek mennyi a vesztenivalója.
2020. máj. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Sok munkahelyem volt, de sose lenne viszonyom a főnökömmel.
2020. máj. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%
Sosem volt,nem is lesz.
2020. máj. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vol, igen, Ő hajtott rám, nekem eleinte nem tetszett, de aztán lehengerelt.
2020. aug. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Az életben másak a játékszabályok, mint itt az előzőekben előadnak:

Vagy fekszel, vagy eltolod a biciklit!

Ez (is) a korrupció egy formája, így senki nem beszél róla őszintén, mert vagy adja, vagy kapja, de mindenképp működik és vitul!

2020. aug. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!