Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Léteznek olyan lányok, akiknek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek olyan lányok, akiknek incel-fétisük van és kifejezetten gerjednek az incelekre?

Figyelt kérdés

2020. máj. 29. 15:13
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Én ilyen vagyok.
2020. máj. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
nem, ha azokra gondolsz, akik nem jutnak szexhez, és emiatt nőket erőszakolnak meg
2020. máj. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Isten mentsen tőlük.
2020. máj. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Imádom őket 😁
2020. máj. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%

Egyelore nem tudok ilyenrol.


Valszeg oreg/fogyatekos/ronda/sokgyerekes noknek "bejohetnek" az incelek, mert mas valasztasuk nincs.


35F incel

2020. máj. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
15%

Olyan nő van aki a szűz tinifiúkra izgul (1000-ből egy), de kimondott incel fétis szerintem kevesebb - azért nem mondom, hogy nincs, mert mindennek is van fétise.

A nők többsége nem az incelségre vagy nem incelségre gerjed hanem a Férfire, az emberre. Annak meg semmi köze ahhoz hány nővel voltál vagy sem.

2020. máj. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát hogyne.
2020. máj. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
38%
Én incel férfi vagyok. Látom, minden ilyen kérdésnél megjelennek a tudatlanok, akik nincsenek tisztában a szó jelentésével, és általánosítanak egy pár rossz esetből, amit hallottak vagy olvastak róluk. Ez pont azzal ér fel, mintha azt mondaná valaki, hogy minden muszlim terrorista, vagy pedig minden szőke nő buta.
2020. máj. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8-as menj vissza /r9k/-ra faggot
2020. aug. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!