Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan érdemes szexpartnert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érdemes szexpartnert keresni?

Figyelt kérdés
Szükségem van partnerre, csak szexre. Direktben még sosem kerestem, csak alakult. Eddig egy szexkapcsolatom volt és néhány alkalmi, egyébként pedig monogám párkapcsolatban voltam. 10 év után úgy döntött a férjem, hogy már nem akar velem szexelni, amit természetesen elfogadok. Viszont szükségem van szexpartnerre. Nem igazán tudom, hogy fogjak hozzá, nem tudom, hogy működik mostanában ez a piac. Ismerős nincs, aki szóba jöhet, meg talán jobb is, ha nem ismeri a férjemet. Idegenekben viszont nehezen bízom. Ha valakinek nőként van ezzel releváns tapasztalata, ami hasznos lehet számomra, megköszönném, ha megosztaná.

2020. máj. 30. 01:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%
Engem is érdekel 22/L
2020. máj. 30. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%

Nőként ez nem lehet probléma.

Egy egydül álló férfinak ez főnyeremény. Főleg, ha egy stresszes párkapcsolaton van túl.

2020. máj. 30. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%

Kicsit olyan, mintha megkérdeznéd milliomosként, hogy vegyél egy sütit.

Nőként felmész bármelyik társkeresőre, kiírod, hogy mit keresel, aztán pár napot válogatsz és kiválasztasz 1-2 embert, akivel komolyabban beszélsz. Ennyi az egész.

2020. máj. 30. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Ha csak szexre vágysz a válasz Tinder! Ki se kell mozdulnod otthonról, csak kiválasztod a neked megfelelőt és egy húzás az adott irányba. Egyszerű mint a faék. Persze ott vannak a különböző randi oldalak, de ez egyszerűbb szerintem.
2020. máj. 30. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
Itt majd mindjárt rádírnak elegen😂
2020. máj. 30. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%

Kezdj el házibulikba járni! Nekem tizenöt éve működik, a férjem mellett is!

32N

2020. máj. 30. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
66%

ja 17 évesen kezdted megcsalni a férjed :D valós :D


amúgy bárhol találhatsz partnert kérdező, csak nyitottnak kell lenned

2020. máj. 30. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Tinder
2020. máj. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Sehogyan nem érdemes interneten. Ha még is akkor nagyon oda kell figyelned, kivel állsz össze. Nagyon sok furcsa alak van. De ha egyszer megtalálod és hosszú tud maradni a kapcsolat akkor szerencséd van.
2020. máj. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kijelentette a férjed, hogy nem akar szexelni veled? Minden OK, de nem kíván? Vagy ez már egy nyitott házasság?
2020. máj. 31. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!