Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy tudnám elérni, h a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám elérni, h a feleségem szexeljen idegen férfiakkal?

Figyelt kérdés

Már többször is említettem neki, h izgatna a dolog, de tudtommal eddig nem történt meg.

Viszont elég sokat chatel számomra ismeretlen férfiakkal, és látom h a képeit is likeolják.

Egyszer egy srác többször is elvitette magát kocsival, itt reménykedtem titkom h lesz vmi, de azt mondta nem volt semmi.

Viszont úgy érzem van okom reménykedni, mert pont ebben az időszakban voltak kis gyanús jelek.

Az asszonykám csiniben ment el itthonról sokszor, tangabugyi (nekem az ágybabújáshoz sem volt hajlandó tangát húzni) parfümök, körmészkedés, punci leborotválva... pedig évekig hiába kértem, nem volt hajlandó leborotválni a kedvemért.

Honnan tudhatnám meg, h a vágyam beteljesült- e?


2020. máj. 30. 08:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
65%
Vagy beteg vagy kamu.
2020. máj. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Én meg dugom a feleséged!!!

Írj!

2020. máj. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Lesd meg titokban, de 99% hogy teljesült a vágyad.

Volt tapasztalatom.

2020. máj. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
5 évig éltem ilyen kapcsolatban életem legjobb élményeit éltem át.
2020. máj. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
35%
Rég félrekefèl egy ilyen beteg ember mellett. Csoda hogy nem hagyott el eddig.
2020. máj. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Buta vagy, utolsó!
2020. máj. 30. 11:56
 17/17 anonim ***** válasza:
Ne aggódj már rég döngetik a hátad mögött az asszonyt ;) Ha dobsz egy elérhetőséget örömmel betöröm én is :)
2020. máj. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!