Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, titeket zavar, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, titeket zavar, ha egy lány nem tud csak hüvelyi úton elmenni?

Figyelt kérdés
Kell a csiklómmal is foglalkozni.
2020. máj. 30. 10:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A férfiak általában szeretnek a csiklóval foglalkozni.
2020. máj. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem 99%ot tuti nem zavarja


De azért dolgozz rá a csiklódra is szorgalmasan!

Van tippen hogyan érdemes elkezdeni. Privátban elmondom.

2020. máj. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
12%
Kicsit zavar, ha pusztán a farkamtól nem tud elélvezni egy lány, de nem a világ vége. Nem ezen fog múlni a szex milyensége. Lovagló pózban pl. egyáltalán nem zavaró, ha közben izgatod a csiklódat.
2020. máj. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező! S mit tudnál tenni, ha azt írnák, hogy zavarja őket? Ne foglalkozz már olyan dolgokkal, amit nagy eséllyel nem tudsz befolyásolni. Aki ebből egokérdést csinál és szóvá teszi, azzal nem illetek össze. Én csak csiklóingerléssel tudok elélvezni, azon belül is csak egy technikával, soha senkit nem zavart, soha nem lett vége kapcsolatomnak azért, mert "nem élvezek a farkára" szex közben. Sőt, még szexkapcsolatban sem számított, megoldottuk úgy, hogy nekem is és neki is jó legyen, fel sem merült, hogy ez gond lenne.

37N

2020. máj. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne zavarjon, normális pasit sem zavar, azt akit igen ott az egojával van baj, mert azt hiszi minden nőt ő úgy ki tud elégíteni, ez persze nem így van tudjuk tapasztalatból.

F

2020. máj. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Miért zavarna? A végeredmény a legfontosabb, az oda vezető út meg kinek, hogy szimpatikus💁‍♂️
2020. máj. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Eddig minden partneremet bántotta. Pedig nem 1-2 pasival voltam
2020. máj. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Engem egyáltalán nem zavar a vègeredmèny a lènyeg.
2020. máj. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem zavar.
2020. máj. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Amúgy a szexet magát sokkal sokkal jobban élvezem, mint ha a pasi csak a csiklóm izgatja. Az emberre vágyom, nem az orgazmusra, az megy otthon is.. De úgy érzem tényleg sok férfi ebből ego kérdést csinál.

Lehet egyszer sikerülni fog, de engem meg az zavar, hogy ha akivel vagyok nagyon rááll a témára, és nagyon megpróbál teljesíteni. Teljesen bestresszel ezzel, és nem tudom elengedni magam. Utálom, ha nem hiszi el, hogy a szex maga attól még lehet isteni. Én pl totál nem értek egyet azzal, hogy a végeredmény számít. Nekem kielégítőbb egy jó vad szex, ahol érzem hogy állatira kívánjuk egymást, mint maga az orgazmus. Ez pont egy olyan dolog, ahol az út számít. Lehet, hogy a legjobb szex során, amiben részem volt, egyszer sem mentem el.

2020. máj. 30. 13:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!