Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Leborotválnád, ha megkérne a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leborotválnád, ha megkérne a barátod?

Figyelt kérdés
Nem borotválod lent, de összejössz egy pasival, aki normális, emberi hangon kéri, hogy legyen csupasz a puncid. Megtennéd a kedvéért?

2020. máj. 30. 17:40
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Persze. De szerintem ez egyértelmű kellene hogy legyen anélkül is hogy meg kellene kérnie rá. De mindenki másképp csinálja
2020. máj. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze h megtennem.
2020. máj. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én leborotválnám vagy megbeszélném vele hogy maradjon egy kevés
2020. máj. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
37%
Én nem kérnék ilyet a barátnőmtől. Mármint eddig pont mindegyiktől azt kértem hogy növessze meg szőrösre de mindegyik borotválta, pedig nekem szőrösen (akár nagyon, de nem bozót) akár formára igazítva jobban tetszik, mint csupaszon.
2020. máj. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Teljesen csupaszra nem.
2020. máj. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
Talán... a hangsúly azon van hogy kéri és nem követeli, valamint hogy normális pasi.
2020. máj. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Már nem. Korábban mindig borotváltam mert ez volt az elvárás. A jelenlegi barátom megkért hogy növesszem meg, megtettem. És rájöttem hogy így sokkal jobban érzem magam. Nagyon érzékeny a bőröm, állandóan ki voltam pattogva a borotvától, hiába próbáltam ki a lehető legtöbb módszert és trükköt.

És arra is rájöttem hogy vannak pasik akiknek a természetesség jön be. Többé nem fogom magam azért megváltoztatni mert valaki elvárja. Többé nem fogok fájdalmak közt élni, mert valaki nem tud elfogadni természetes valómban.

2020. jún. 11. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolsó hozzászólót kérdezem. Ha nem okozna egészségügyi problémát a szőrtelenítés, akkor sem tennéd meg?
2020. jún. 11. 18:45
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor megtenném ha szeretném azt aki kéri, végül is a növesztés is azért volt mert megkért.

De ezek után, hogy rájöttem, sokkal kényelmesebb szőrösen élni mert a borotválás fáj és gyulladt, már nem szőrteleníteném senki kedvéért.

2020. jún. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!