Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők is megkívánnak, fantaziáln...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők is megkívánnak, fantaziálnak egy sportos nagyon fullos pasiról?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk meglátják neten, vagy élőben valahol. Olyanra gondolok hogy nagyon sportos szép kockahas, kidolgozott mellizom, nagyon széles váll és ehhez keskeny derék (tiszta Adonisz alkat) és melléje még magas, olyan arccal hogy mehetne modelnak.


Ilyen pasi mondjuk ha belájkol Facen, mert miért NE ismerhetnéd mondjuk melóból, régi osztálytárs, akkor masztiztok is egyet?


Amúgy szingli lenne, mert válogat és a hercegnőt még nem találta meg.



2020. máj. 31. 09:10
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
A hercegnőt nem szexel fogja megtalálni, de egyébként igen, fantáziálnék és masztiznék is egyet.
2020. máj. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Persze fantáziálnak,más úgyse jut belőle egy átlagos nőnek.
2020. máj. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%

Igen szoktam.

22L

2020. máj. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
Igen
2020. máj. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Természetesen igen.
2020. máj. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nem, nem érdekelnek az ilyenek. Én másra izgulok.
2020. máj. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ismerek ilyen pasit, szoktam is róla fantáziálni
2020. jún. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!