Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Farokméret-kalibrálás. Nők,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Farokméret-kalibrálás. Nők, fontos ez? Hogyan teszitek? (Részletek lentebb)

Figyelt kérdés

Nők, ti milyen módon "méricskéltek"? Zaporoznak a kérdések nap mint nap a fenti topikban, de nekem gőzöm nincs egy olyan processzről, ami egy kicsit is életszagú, és valid "adatot" nyújt.

Szemmértékem és "kézmértékem" van, de ennyi.

A pasik centizgetnek maguknak onnantól, hogy öntudatra ébrednek, de én még az életben soha senkiét nem mértem, és nem vagyok már mai csirke.


Viszont volt már, hogy nem passzolt, így érthető, hogy nem árt tudni...nagyjából.



Netes ismerkedéskor előkerül a téma, nem feltétlenül írnám, hogy: passz, de gyere, felpróbállak.


Élőben persze nem: ott érdeklődés -> szimpátia ->vonzalom -> lutri a folyamat.


Tehát ki hogyan mér, és honnan tudja, milyen mérettartományban érdemes keresgelnie, valamint hogyan kommunikáljátok ezt és mikor, már ha egyáltalán szoktátok.



2020. máj. 31. 09:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A nők nem farokméret szerint ismerkednek,hanem inkább a külső a döntő.Majd szexnél kiderül akarják-e továbbra is a pasit.
2020. máj. 31. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sehogy nem méricskélek. Sehogy nem keresgélek. Ez csak neten divat, de ott sem érdekel. Normális nőt ez nem ez fogja megérinteni. Amúgy használni kell tudni, bármekkora is van. Ha annyira nem vagytok kompatibilisek, akkor békén hagyjátok egymást. De itt a gyk-n a legtöbb pasinak 20+....érdekes, nem?
2020. máj. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem méricskélem sehogy, maximum a kezemhez viszonyítok. De nem ez alapján ismerkedek senkivel. Ennél fontosabb hogy hogy néz ki és milyen a személyisége.
2020. máj. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem méricskélek.
2020. máj. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!