Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van esélyem úgy párt találni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem úgy párt találni, hogy szó sem lehet házasságról és gyerekről? 23/L

Figyelt kérdés
Még szűz vagyok éscsók sem volt, nem találtam még olyat, akivel éreztük volna egymás iránt. Azonban egyre inkább kiábrándulok ebből a világból, ezért nem kényszerítenék ebbe egy új életet. Sokan mondták, hogy "áh ez később változni fog", de nem, sőt. Egyre inkább úgy érzem, hogy szó sem lehet róla! Érdemes ezt az elején vagy akár a randevúk során már közölni? Nem akarok senkinek hazudozni, hogy "majd, majd..."

2020. máj. 31. 15:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
97%
igen sokan gondolkodnak ugyanígy
2020. máj. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi az oka, hogy ki vagy ábrándulva a világból?
2020. máj. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Ez összetett és nem is tudnám leírni.

De röviden facebook tönkretesz mindent, pénz számít mindenhol, kiközösítések stb

2020. máj. 31. 15:30
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem az első randin de szerintem utána felhozhatod álláspontodat az ügyben

Ha a pasi elfogadja akkor oké ha nem akkor lapát

2020. máj. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
39%
Ha annyira komolyan gondolnád, akkor már mostanra elintézted volna valamilyen műtéttel, hogy soha ne is lehessen gyereked még véletlenül se.
2020. máj. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy van, én is hasonlóan gondolkozok. Bár a gyerekekel úgy vagyok, hogy talán 10-15 év múlva meggondolom magam, nem zárkózok el tőle teljesen, de jelenleg én is úgy érzem, hogy felesleges az egész.

A házasságot pedig pénzkidobásnak gondolom, nem vagyok vallásos sem, így nem akarok megházasodni. Azt hittem sokáig hogy a házasság minden lány egyik nag álma, de már rájöttem hogy sok lány is gondolkozik hasonlóan a dologról... :D

Szóval szerintem sokan vannak még így vele, és érdemes minél előbb közölni a másik féllel, mert ezek nem olyan dolgok, amikről később könnyen letesz valaki.

2020. máj. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Én régen sem vágytam esküvőre és családalapításra sem.

Valahogy sosem tudtam vágyakozni ezen dolgok iránt és ez máig sem változott. A párommal szeretnék boldog lenni, amihez egy élet is kevés lenne - főleg, hogy a negyede már letelt.

Szóval igen, lenne esélyed párt találni, mert nem én vagyok az egyetlen, aki nem társadalmi elvárásokat teljesít.

2020. máj. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
32%

#5

még simàn mehet elköttetni magàt. Èn is csak 29 èvesen mentem el. Szerencsére megúsztam elötte, hogy terhes legyen valaki.


Kérdezô ha érdekel a dolog :

570eur.

[link]


30f

2020. máj. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
ezt nem szeretném
2020. máj. 31. 17:19
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon egy nő csak 40 felett vagy 3 gyerek utan köttetheti el magát.
2020. máj. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!