Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok / Nők! Ezt ti értitek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok / Nők! Ezt ti értitek?

Figyelt kérdés

Pár hete kipróbáltuk vőlegényemmel a BDSM CnC ágazatát (Concensual Non-Consent, vagyis Beleegyezéssel történő "nemi erőszak") és nagyon élveztük mindketten. Lek*rvázott, r*bancozott, lefogott stb.

Ami itt fontos információ, hogy hét évr megerőszakoltak. Ez volt életem első szexuális élménye is. Tehát végképp nem értem, hogy hogyan élvezhetem ezt ennyire.

Pàrommal beszélgettünk, de nem tudtuk kitalálni. A BDSM-et eddig is szerettem, subként ő pedig domként vett részt.

Olyan lányok/nők véleménye érdekelne akik szintén csinálnak ilyet. ^^

//Trollkommentek nem kellenek, köszönöm//

N23



2020. máj. 31. 15:40
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Olyannal próbáltad most ki akivel szeretitek egymást ezért élvezted
2020. máj. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

Amennyire én tudom, nem ritka, hogy egy erőszaktevő megöli az áldozatát aktus után (ált. ha idegen), de ha ismerősi körön belül történik, akkor is félelemben tartja sokáig az áldozatot.. Itt meg a pároddal voltál, gyanítom biztonságban érezted azért magad vele, hisz tudod, hogy igazán úgysem ártana neked.


Deeee létezik egy olyan pszichológiai jelenség is, hogy egy valamilyen traumát átélő ember valahogy visszakívánkozik a trauma helyzetébe (gondolom, hogy újra átélje, hogy könnyítse a feldolgozást). Én először ezzel egy regényben találkoztam (Arnon Grunberg - Betegség nélküli ember, némiképp talán hasonló a maga módján).

Esetleg pont az, hogy az élet egyszer durván alárendelt téged, "megbarátkoztál" ezzel a szerepkörrel.


Amíg élvezed nincs ezzel baj, és ha maradt benned tüske a régi történésekkel kapcsolatban, lehet ez még segíthet is lezárni. Csak beszéljetek meg egy menekülő kulcsszót, amit ha kimondasz, leáll az egész, ha esetleg bevillanna valami rossz érzés vagy ilyesmi. :)


Ugyanitt CnC szakembert keresünk;D

2020. máj. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt sosem próbáltam ki, de nagyon izgat a gondolat, és sajnos én is erőszak áldozata voltam. Sokat gondolkoztam rajta, miért izgathat az erőszakosabb szex, és arra jutottam, hogy alapjáraton tetszik ha megfognak és megb@sznak plusz a feldolgozás folyamatának jelentős része lehet, hogy azt a borzasztó tapasztalatot fel tudjuk eleveníteni egy biztonságos szituáción belül. Úgy érzem nekem ez a lépés hiányzik ahhoz, hogy teljesen magam mögött tudjam hagyni. Hogy érzed magad így utána? Változott benned valami?
2020. máj. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Sírtam utána. Egy 20 percet kb. És utána nagyon megkönnyebbültem. Mintha kevésbé félnék az emléktől.

Plusz nagyon élveztem.

2020. máj. 31. 19:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Köszönöm, hogy leírtad :) (3-as)
2020. máj. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 De La Cruse ***** válasza:
46%

Az csinálta akit szeretsz és a beleegyezéseddel.

Ebben semmi különös nincs.

Élveztétek, egészségetekre.

Ám.

Család és gyerek is lesz.

Az intimitás meg nem csak az ágyban látszik meg két fél között, hanem a konyhában is ahol beszélgetnek egymással, egymáshoz érnek a házastársak és Apró dolgokból észre lehet venni.

Tök jó, hogy így szereted a párodat és ne is változtass ezen, de kérd meg rá, hogy ne kur'zzon le és ne rib'zzon le, mert ez neki is beépül a tudatába és ha meglát és mondjuk felvillanyozza a lábaid látványa csak úgy a konyhában vagy a szobában, akkor esetleg egy szeretet átölelésnél vagy ilyesminél önkéntelenül is kibukhat belőle.

Ne úgy nőjenek fel a gyerekek, hogy azt látják normálisnak pici koruktól fogva, hogy anya egy rib'c.

Fontos, hogy a tisztelet egymás között megmaradjon mert a gyerekek is úgy mennek majd oviba, suliba egyetemre és úgy lesz nekik családjuk.

Ha lányaitok lesznek akkor ne azonosuljon azzal, hogy anyu egy ku'a volt akkor én sem látok benne kivetni valót, ha az leszek.

Vagy ha fiaitok lesznek akkor ne úgy éljék a gyerek korukat, hogy az iskolában balhéról balhéra megy az életük, mert elfogadták, Aputól, hogy minden nő egy ri'c.

2020. jún. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!