Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex közben rám mordult!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex közben rám mordult! Túlreagáltam ?

Figyelt kérdés
3 éve együtt élünk. Az utóbbi időben indulatos velem sokszor mindenbe beleköt (pl: állj már arrébb szívem a SPAR közepén ) most kezdeményezte hogy szexeljunk romantikus volt stb majd közben rám nézett “fordulj meg.”. nem hallottam mire : “fordulj már meg hat nem igaz szívem nem hiszem el” rá néztem mondom nem hiszem el hogy még most is ilyen helyzetben is ilyen vagy és el fordultam hogy hagyjon.. ő meg hogy nem hiszi el hogy mindig hisztizek valamin és ott hagyott.. 28/N
2020. máj. 31. 19:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
Én meg azt nem hiszem el, miért vagy együtt még mindig egy ekkora köcsöggel?
2020. máj. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Akkor szerinted sem reagáltam túl? Olyan rosszul esett a hangnem egy ilyen intim helyzetben... legalább ilyenkor ne...
2020. máj. 31. 19:33
 3/16 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem nem reagáltad túl. Tényleg inkább csinálja bármikor máskor, de ne pont mikor lefeküdtök.
2020. máj. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ő szerinte túl sokat hisztizek feleslegesen. De annyira illúzió romboló volt.
2020. máj. 31. 19:41
 5/16 anonim ***** válasza:
22%
túlreagáltad
2020. máj. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%
Kukába a csávót.
2020. máj. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy kibírhatatlan vagy, ezt nem tudhatom, de azért szex közben szerintem még mindig jó lenne az a hozzáállás, hogy a férfi valamilyen szinten meg akarja hódítani a nőt. Ez sok évnyi párkapcsolat esetén is jó szabály szerintem. Szóval akármilyen stílusban is beszéltek egymással általában, azért szex közben jó lenne kedvesnek lenni.
2020. máj. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Hódított egyébként míg próbálkozott, hosszas előjáték tényleg próbált a kedvemben járni... csak kb 15 perc után kibújt a szög a zsákból..
2020. máj. 31. 19:54
 9/16 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem túlreagáltad, de ő neki is változtatni kell a stílusán.
2020. máj. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
51%

Én eddig az összes barátnőmnek mondtam ilyeneket, de lehet más stílusban.


Senki nem haragudott még meg azon hogy "na, csere, gyere felülre", vagy "négykézláb, megd-glak hátulról", szerintem a "fordulj" is volt már...

2020. máj. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!