Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Anal plug - hogy ne csússzon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anal plug - hogy ne csússzon ki? Milyet vegyek?

Figyelt kérdés
Edsigi próbálkozásaink során mindig kitoltam, többféle alakút is próbáltunk már, a hosszú vékony "nyakút" még nem. Érdemes lenne olyat vennem?

2020. máj. 31. 20:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én csak olyat láttam ami elvékonyodik. Nekem sosem esett ki . Talán túl kicsi a méret, próbáljatok nagyobbat
2020. máj. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
6%
Azt mondja már meg nekem valaki,hogy mi a jó az anál plug ban?
2020. máj. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
98%

#2:

1) anál előtt szuperül kitágít

2) izgató a lánynak maga az is hogy benne van a popsiban. Ez kicsi, nem mozog, így nem kellemetlen, viszont érzed hogy bent van és ez izgató

3) szűkebb lesz a punci tőle, a pasi érzi a farkával szex közben hogy ott van

2020. máj. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
En alig tudomkiszedni legkisebbet :D L
2020. máj. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Kiesik?

Milyen plug az? nekem soha nem esett ki.

22L

2020. máj. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyat vegyél aminek vastagabb a palást része és vékonyabb a "nyaka". Semmi gond nincs azzal ha kicsúszik, majd visszacsúsztatjátok :) Síkosítót viszont bőven használjatok.
2020. máj. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 érdeklődő35 ***** válasza:
100%
Igen, a cél ny nyakúak a jók. Amire körül a záróizom szinte teljesen összezár
2020. jún. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Vegyetek cseppformajut. Aminek szeles a feje, utana van egy vekony farok resze es gát-fék a vegen. Tobbnyire ezek az ekszeres fajtak. Ha kicsuszik, akkor vegyetek nagyobb fejut, aminek szelesebb a feje. Az nem fog kicsuszni. Vannak tobb meretben is. Es olyat vegyel, aminek a csepp formanak hirtelen van vege.


Erdekes amugy, en orulok ha nagyobb gondok nelkul kijon a legkisebb belolem, mert azt is ugy kell eroltetve kihuzni a popsimbol, meg nyomok is ra kozben. Neked meg magatol kicsuszik.

2020. jún. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!