Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem tudok elélvezni. 2 éve...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok elélvezni. 2 éve próbálkozom, de semmi. Nyugodt vagyok, nem görcsölök sose. Türelmes is vagyok. Van hogy 2-3 óráig is csinálom. Szűz vagyok, szóval még csak csikló masztizok. Mi lehet a baj? L

Figyelt kérdés

2020. máj. 31. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:
72%

Valószínűleg csak annyi, nem tudsz elélvezni csiklói úton. Ezzel nincs baj, sokan vannak így.

Ha majd szexelni fogsz akkor megtudod h hüvelyi úton megy-e, de lehet h csak nem neked kell izgatnod magad, hanem elég ha egy pasi csinálja.

22L

2020. máj. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
4%

Szia!

Az a baj hogy nincs barátod!

Hány éves vagy?

Ha gondolod írj!!

F

2020. máj. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
A szexben nem az orgazmus a cél, hanem maga az út a cél, minden elemével együtt. Szval, ne görcsölj továbbra se rá, csináld ahogy neked jól esik. S ahogy fent is írják egy igazi, élő partnerrel, ha figyel rád (pláne ha szeretitek is egymást) sokkal-sokkal intenzívebb és jobb lesz.
2020. máj. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Á.Zoli ***** válasza:
74%

Nem találod a megfelelő ingert, ami eljuttat odáig. Hidd el nem megy könnyen senkinek az első, mivel még nem tudod mit érezz... Bár nálam már elég rég volt... Kamaszként, emlékszem, hogy nagyon sokáig csináltam és végig jó volt az érzés, meg merevedés is maxon, de nem tudtam elélvezni. Úgy, hogy kapcsolatban pettingnél sosem okozott gondot elmenni. Aztán egyszer csak meglett az áttörés és már egyedül is ment bármikor.


Nyugodj meg, szerintem, csak idő kell még 😊

2020. máj. 31. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Ez nekem furi , hogy nem megy...
2020. jún. 1. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
30%

Vannak ilyen lányok

Majd menni fog egy partnerrel, ha türelmes lesz

2020. jún. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
81%
Érzed egyáltalán, hogy közelednél hozzá, hogy fokozódna az érzés? Vagy egyáltalán milyen technikával próbálkozol?
2020. jún. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!