Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kit hol láttak meg úgy meztele...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Panther777 kérdése:

Kit hol láttak meg úgy meztelenül hogy nem akarta? Milyen érzés volt ez neked, kik láttak, és mi lett az utóélete a dolognak?

Figyelt kérdés

2020. jún. 1. 11:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Osztalybol a lanyok amikor kirandulason benyitottak. Illetve baratnom ramnyitott mig borotvalkoztam ott...


19/L

2020. jún. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

Nem meztelenül, de pont a héten fordult elő velem... másodszorra. Munkahelyi öltöző, mindenki szokott mindenkivel együtt öltözni, ezzel nincs is baj, elég laza hely. Csak pont lehajoltam melltartóban, amikor belépett a főnököm, és elmondása alapján látott mindent... Ami nagyon gáz, már csak azért is, mert kb egy évvel ezelőtt már megtörtént ugyanez egy másik főnökömmel.

Az a legrosszabb az egészben, hogy nincs is mellem, és nagyon szégyenlem. Esküszöm, ha szép, nagy melleim lennének, nem zavarna ennyire, hogy látták.

2020. jún. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
28%
Engem a szomszéd nő tegnap, csengetett, én meg kimentem egy pólóban, a farkam meg állt, ahogy kimentem kómásan akkor esett le h nincs rajtam gatya és h áll a kukac. :D
2020. jún. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
sztem legtöbbeknek van ilyen kalandja. engem osztálykiránduláson kb mindenki, mert a mocskok ellopták a tusolóból a törölközőt, utána meg kicibáltak a folyosóra. csak úgy poénból ...
2020. jún. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ln egyszer 16 éves koromban éppen a nagyszüleimnél voltam. Öltözködtem. Félmeztelenül voltam, vagyis nem volt rajtam felső, még melltartó se. A nagyapám benyitott, és meglátta a melleimet...szerencsére pár másodperc után leesett neki a tantusz, és kiment :D Nem volt utána semmi, én lángba borult arccal ültem az ebédnél, de nem szólt nagyapám semmit se, ő úgy tett, mintha mi sem történt volna. Szerencsére mivel rokonok vagyunk, ezért nem volt olyan ciki. 28/L
2020. jún. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Osztálykiránduláson megkukkoltak zuhanyozás közben. 2 fiú látott. Kínos érzés volt. Mi más? Égtem. Nem lett utóélete, csak vigyorogtak másnap. Még én szégyelltem magam.
2020. jún. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
és miért volt kínos?
2020. jún. 6. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Munka helyemen. 42N
2021. szept. 19. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!