Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Segíthet a gátlások oldásában?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segíthet a gátlások oldásában?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A lényeg annyi lenne, hogy valamiért mindig leblokkolok ha lányokkal kellene beszélni, nem tudok feloldódni beszélgetés közben. Ebből adódóan még barátnőm sem volt. Egy ismerősöm ajánlotta, hogy menjek el Debrecenben egy lakásos prostihoz, mondván ha már van tapasztalatom szex terén könnyebb lesz közeledni a csajokhoz. Mennyire lenne ennek értelme?


24F



2020. jún. 2. 11:47
A kérdező szavazást indított:
Igen, van benne logika.
Marhaság, ettől még nem lesz könnyebb.
Nem tudom, de szavazni szeretek.
36 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Egy próbát megérhet szerintem. Vannak itt azért elég penge kis fizetősök debrecenben. Hátha utána tényleg lazábban veszed majd a dolgokat💁‍♂️
2020. jún. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért ez szerintem nem így megy. Attól, hogy egyszer beteszed valahova a kis kópét még nem kezd visszafelé forogni a világ.
2020. jún. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Prostival elveszíteni gáz! Inkább maradj szűz!
2020. jún. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A gátlások oldásának a kulcsa benned van. Alkohol? Persze ne tajrészegre idd magad :) A prosti csak akkor lehet "segítség" ha abban is gátlás van benned, hogy egyáltalán elmenj, legalább tettél egy lépést. Ettől még nem fogsz tudni csajozni és köze sincs a valódi ismerkedéshez, de egy falat lebonthat benned.
2020. jún. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, a harmadik opció nem várt sikert aratott. :)
2020. jún. 2. 12:34
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi volt a harmadik opció? :o
2020. jún. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A szavazásra gondoltam, ami azóta már teljesen máshogy áll.
2020. jún. 2. 15:25
 8/8 anonim ***** válasza:
73%
Sajnálom a mai fiúkat. Mi még nem a számítógép zsinórjába gabalyodva, hanem a grundon játszottunk délutánonként. Fiúk a fiúkkal, lányok a lányokkal. De megesett, hogy begyesen. Így megismertük a csajok lelkivilágát, gondolkodásmódját, és kamaszkorba lépve nem féltünk tőlük.
2020. jún. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!