Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik olyan szép lány/nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan szép lány/nő aki nem használja ki a szépségét kúrólájkok vadászatára instagramon?

Figyelt kérdés

Tudjátok milyen az... hogy vettem egy új ruhát de a melléből direkt többet látni mint a ruhából. Segg is lehet nem csak mellről van itt szó.


Miért fontos ez nekem? Nem vagyok csúnya pasi, de ez miatt nem csajozok mert nekem se átlagalatti kinézetű csaj nem kell se ribizli akire kiverte a fél ország...


F/25



2020. jún. 2. 19:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos létezik, aki nem instaribi...
2020. jún. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Jelen! Sok ilyen lányt ismerek,nem ritka.
2020. jún. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Jelen, privát az instagram fiókom, csak valódi ismerőseimnek engedélyezem, hogy kövessenek, nem gyűjtök követőket. Nem rakok ki mell-és fenékmutogatós képeket, azonban idősebb vagyok nálad.
2020. jún. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ismerősi körömben többnyire ilyen lányok vannak. Mármint akik szépek (sőt, gyönyörűek esetenként), de nem rakosgatják ki magukat szociális médiában. Én is a szép kategóriába tartozok, de az instámon jellemzően a macskámról láthatsz képeket, rólam még csak fürdőruhás sincs, nemhogy direkt pucsítós-mellkidobós (mondjuk emiatt pl lehetséges, hogy nem is vennél észre online felületen). Szerintem az a társadalmi réteg, akiről te beszélsz, nem ugyanaz, mint amilyen körökben én mozgok, mert amúgy nem is ismerek ilyen lányokat, akik ennyire kiraknák magukat a világnak, függetlenül attól, hogy mennyire szépek vagy sem. Sem instán, sem FB-n, sem sehol. Szóval javasolnám a környezetváltást, lehet, hogy hasznos lenne.
2020. jún. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Létezik. De ha te csak ibstaribikkel futottál össze, veled van a baj. Érdekes, nekem nem nagyon dob fel ilyeneket... egyrészt mert nincsenek ilyen ismerőseim (se élőben se online), és nincsenek ilyen érdeklődési köreim se. Ugyanis az insta 2 dolgot dob fel: azok képeit akiket követsz, és az érdeklődésed alapján egyénre szabott tartalmakat...
2020. jún. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is ismerősi körrel lehet baj. Kicsit nézz körül más felé is.
2020. jún. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pl egyáltalán nincs instám

16 éves szép lány(tudom egoistának fogtok tartani,mert az a menő ha valaki sajnáltatja magát hogy milyen csúnya,aztán várja,hogy "nem is")

2020. jún. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen léteznek, nagyon sok nőnek is nincs instája, sőt még az Fb-re se pakol ki 5 percenként új posztot, fényképet, hogy éppen mit csinál.

Ami az intsta csajokkal való ismerkedést illeti... ha ismered személyesen akkor talán, ha nem ismered akkor meg felesleges ráírni, naponta kapnak kismillió levelet, like-ot stb. legyezgeti a hiúságát de nem foglalkoznak vele (kivéve ha Mister Sármőr vagy akkor talán... - de akkor meg internet nélkül is felszedsz bárhol csajt).

2020. jún. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!