Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, miért vagytok ennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért vagytok ennyire vonzóak?

Figyelt kérdés
Nem tudok betelni veletek. Nem tudok betelni a nunitokkal, a popsitokkal, a mellekkel, úgy érzem, hogy meg kell dugjak minden nőt. Őrjítő, ahogyan a kis puncitok jelen van a maga valóságában, hogy olyan puha, nedves, meleg, szép, körülötte a vonzó combok, finom popsi. Amikor behajoltok, akkor pláne azt érzem, hogy oda kell mennem megtermékenyíteni titeket. Ti nem éreztek férfiakkal kapcsolatban ennyi szexualitást? Én sokszor majd fel robbanok.

2020. jún. 3. 10:39
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

látszik, hogy sok puncira vágysz, de egy sem jut


az ilyen kiéhezett kanos pasiktól menekülnek a nők a legtöbb esetben :D

2020. jún. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
76%
Én nem vagyok vonzó és sok más nő sem. Képzeld vannak olyan nők, akikre sosem fog egy férfi sem vággyal tekinteni. Szomorú, de ez az igazság.
2020. jún. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
De, jut punci, csak sajnos nem elég.
2020. jún. 3. 10:42
 4/25 A kérdező kommentje:
2-es. Nyilván, vannak kivételek.
2020. jún. 3. 10:42
 5/25 anonim ***** válasza:
96%

Ne haragudj de ez borzalmasan giccsesre sikerült... Azért ne menjél le pincsi-kutyába minden nő előtt... Sajnos sok nő egy rakás sz@rt sem ér, ugyanúgy igaz ez a férfiakra is...

Legyen már tartásod!

2020. jún. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg túl nyálas lett..
2020. jún. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Ez a vágy van most jelenleg bennem, leírtam őszintén. Az érzéseimért nem fogok bocsánatot kérni, hiszen az olyan, mintha az igazságért kérnénk elnézést.
2020. jún. 3. 10:47
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Evolúció!
2020. jún. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
A helyes pasikkal szemben nem éreztek így?
2020. jún. 3. 10:51
 10/25 anonim ***** válasza:
93%

Számomra rengeteg nő van, aki egyáltalán nem vonzó. Ha átlagosan nézzük, akkor tíz nőből egy, max kettő van akibe tényleg legszívesebben belebújnék, és ott is maradnék örökre.

Szóval ennyire azért ne túlozzunk.

2020. jún. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!