Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Farokméregetős kérdések, mi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Farokméregetős kérdések, mi a véleményetek e az alábbiakról?

Figyelt kérdés

Az elmúlt egy-két napban viszonylag sok olyan kérdés volt itt, hogy elegendő-e 12-13cm pénisz a nőknek. Ezen kérdésekre rendre 80-90%-ban olyan válaszok érkeztek, melyek alapján nőknek megfelelő, átlagos méretről van szó. Ezzel szemben korábban (pl. hetekkel, hónapokkal ezelőtti kérdéseknél) pont az ellentéte volt, inkább többen mondták azt, hogy nem elegendő. Mi az igazság? Miért változott az átlagos álláspont?

Elegendő ekkora méret nőknek?



2020. jún. 3. 12:12
A kérdező szavazást indított:
Igen, nekem elég ekkora (nő vagyok).
Nem, nekem nem elég ekkora (nő vagyok).
Nem szokott panasz lenni rá (férfi vagyok ekkora mérettel).
Inkább a nagyobbat kedvelik, így emiatt el szoktak utasítani (férfi vagyok ekkora mérettel).
Nekem nagyobb van (férfi vagyok).
Nekem kisebb van (férfi vagyok).
49 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Amid van azt használd és kész.
2020. jún. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
+1 választási lehetőség: inkább a nagyobbat kedvelem, de emiatt nem utasítok el senkit, ha amúgy megvan az összhang és jó a szex.
2020. jún. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%

Nem csak az elmúlt napokban, hanem minden nap tucatnyi hasonló kérdés van (lassan létre lehetne hozni egy péniszméret főkategóriát is).

Ettől a helyzet még ugyanaz, az átlagméret 13-17 cm és a nőknek nem önmagában a pénisz mérete számít, hanem a Férfi akihez tartozik és az hogyan tudja használni amilye van.

2020. jún. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Állandóan ezen a fsz témán lovagol a gy közösség, de ha az ember szóvá meri tenni akkor meg megy a sértődés...
2020. jún. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!