Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan hozzam fel a tèmàt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hozzam fel a tèmàt?

Figyelt kérdés

Van egy fura perverzióm. Ezt mástól még nem nagyon hallottam. Izgat ha a pàrom férfiasságáról beszélgetünk valamelyik barátnőmmel vagy ismerősömmel. De ritkán jön fel ez téma. Van ötletetek hogy hogyan hozhatnám fel a tèmàt úgy hogy ne legyen azért feltünő?

N



2020. jún. 4. 11:22
 1/6 kisördög1 ***** válasza:
100%
Nem lesz könnyű, mert másokat nem biztos hogy érdekel a pasid férfiassága.
2020. jún. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Ezeket a témákat mi van, hogy nagyon kivesézzük a csajokkal. :)
2020. jún. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekel a barátnőm pasijának a pélója😅
2020. jún. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha valamelyik barátnődet nagyon érdekli a párod pélója akkor ott már gond van :D A nők nem kíváncsiak csak annak a pasinak a rudijára amelyik vonzó, szimpatikus nekik és el tudnának vele képzelni ezt-azt, a többi totál hidegen hagyja őket.
2020. jún. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondold meg fordított helyzetben: örülnél, ha a te hátsód lenne a fő téma egy csapat férfi társaságában, amiben jó/rossz vélemény egyáltalán benne lenne? De csak a hátsó lenne a téma.
2020. jún. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem tartom egyaltalan se érdekesnek,se izgatónak.

Egyreszt mert a pasim a parom,aki megbízik bennem.

Nem fogom közhírre tetetni a farkát!!

Az egy dolog,hogy egymasközött elmondjuk mennyire jó vele,hogy figyelmes,mi volt hetvegen.Peldaul nagyon büszke voltam ra,mert olyan szép kaput csunált.:)

Azt elmeséltem a munkahelyen a csajoknak,mutattam is fényképen.

2020. jún. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!