Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szokott valaki meztelen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szokott valaki meztelen képcserékbe belemenni?

Figyelt kérdés
Tenyleg, igazi képekre gondolok persze arc nélkül, csak a testet fényképezve. Engem most győzköd nagyon egy srác es kíváncsi vagyok, ti belemennétek-e, vagy egyáltalán mi a véleményetek erről?

2020. jún. 4. 15:44
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
100%
Én kétszer mentem bele eddig. Egyszer megszívattak, egyszer nem. Te döntesz, téged mennyire zavar az, ha kikerül egy random oldalra. Persze ez a pasitól is annak ismeretétől is függ.
2020. jún. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 A kérdező kommentje:
Az őszintén szólva nem zavarna ha kikerülne, arc nélkül aligha ismerne fel bárki is... téged hogyan szivattak meg így vele?
2020. jún. 4. 15:49
 3/50 anonim ***** válasza:
89%
Egy oldalra dobták fel és körbe lett mutogatva a haveroknak.
2020. jún. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
71%

Nekem is elküldheted, nekem örömet okoznál vele. 🙂


Amúgy amíg nem látszik az arcod és nincs valami nagyon felismerhető tetkód, addig semmi bajod nem lehet belőle.


23F

2020. jún. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 A kérdező kommentje:
Első valaszoló te lany vagy? En lanykent tettem fel a kérdést
2020. jún. 4. 15:55
 6/50 anonim ***** válasza:
100%

Én már többször is.

Csináld úgy hogy a háttér se legyen felismerhető. Pl ne az ágy/szekrény, hanem az üres fal előtt fényképezd magad. :)

2020. jún. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolom, hogy a nőkre ez annyira jellemző,mármint hogy küldenek képet. F
2020. jún. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 A kérdező kommentje:
Igen igaz. Akkor vehetem úgy, hogy mind pasik vagytok? Én is tudom hogy más lanyok nem nagyon szoktak ilyesmibe belemenni ezért is tettem fel a kérdést :)
2020. jún. 4. 16:00
 9/50 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 embernek küldtem eddig, arc nélkül, bugyi volt rajtam. Amúgy te érzed, hogy megbízhatónak tűnik a srac vagy tipikus nyomulos szöveget tolja. Nem éltek vissza vele, meg ők is ugyanúgy küldtek. De ha te is arc nélkül, meg felismerhetetlen jegyek nélkül küldesz akkor ebből nem lehet bajod. De ha nagyon gyozkod akkor általában az ilyen mindenkitol kér képet.
2020. jún. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
100%
Persze, szokott ilyen lenni. De, én nem random lányokkal cseréltem, hanem előtte egy kicsit beszélgettünk is, hogy kiderüljön, mennyire vagyunk megbízhatóak. Szerintem, ha normális sráccal csinálod, akkor nem kell parázni.
2020. jún. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!