Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon szűk puncinak van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szűk puncinak van valamilyen hátránya? Tényleg egy bizonyos méret felett fáj vagy nem megy be?

Figyelt kérdés
Teljesen szűz vagyok így ezért kérdezem van e valamilyen hátránya? Nőgyógyászom mondta, hogy eléggé az vagyok, de ne aggodjak emiatt. 22/N
2020. jún. 5. 17:23
 1/7 Noren1989 ***** válasza:
54%
1x talâlkoztam ilyennel, berakni sem tudtam, pedig vastagsàgra nem vagyok extrém.
2020. jún. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincs! Igazából csak a szűk a jó! Rendes lány a szüzességét nem egy éjszakás kapcsolatban akarja elveszteni, hanem olyan sráccal akivel már egyre aktívabban szétpettingelték az előző legalább napokat, de inkább heteket.
2020. jún. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az enyem is szuk es volt 1 partner, akie feszitett nekem
2020. jún. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
16%
22 évesen miért vagy szűz?
2020. jún. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én imádom a szűk nunit. Úgyis tocsog, mire behatolok.
2020. jún. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
csak a számodra nagy méret okoz majd problémát.
2020. jún. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! 4-es miért baj az ha 22 évesen szűz vagyok? Nem igen találtam megfelelő férfit még
2020. jún. 5. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!