Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha nem izgul fel tőlem spontán...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem izgul fel tőlem spontán a pasi,már romlik a helyzet? Nős, vagy tartós kapcsolatban élő férfiak írjanak választ, ha lehet.

Figyelt kérdés

A férjemmel szoktunk egymásnak célozgatni, de nyíltan is kifejezzük, hogy ma pl szex lesz, milyen póz, stb, hülyülünk is, de maga a szándék komoly. Este aztán mikor odakerülünk, nem áll fel neki, csak ha izgatom. Nem indul be testileg szimplán arra, hogy most végre szeretkezhetünk, vagy a meztelen látványomra, kell neki a stimuláció. Nekem ez kedvemet szegi egy kissé, így van, hogy el se jutok a csúcsra. Illetve azon agyalok, elég kivanatos vagyok-e, vagy már csak a gyereke anyja. Nagyon szeretjük egymást, de ez zavar, neki is mondtam, de az ellenkezőjét bizonygatja. Régen pedig azonnal megkívánt kb ahogy meglátott.

Aki férfi és így van, miért van így?


2020. jún. 5. 19:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Minél régebb óta vagytok együtt arányosan csökken az azonnali felállások alkalma is ez persze nem azt jelenti hogy nem kíván téged csak már sokszor tapasztalta ugyan azt az ingert és ezért kell egy kis kézi rásegítés persze egyénfüggő biztos van akinek egyből támad

De emiatt nemkell aggódnod nálunk is ilyesmi de ugyan úgy szeretem és izgat is a párom :) f

2020. jún. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, bocsi, hogy nőként válaszolok, de nálunk ugyanez a helyzet, akár én is írhattam volna a kérdést.


Egyszer megkaptam a férjemtől, hogy "már nem 20 éves", ne várjak tőle ilyen spontán merevedéseket (mindezt 34 évesen, azért ezt nehéz volt nevetés nélkül kibírni :D ). Szerintem ők ilyen típusok, mármint ha a saját férjemből indulok ki ő eleve soha nem volt kifejezetten szexcentrikus, persze ha hosszabb idő kimaradt, akkor elég könnyen stimulálható volt, de egyébként a kapcsolatunk eleje óta inkább neki kellett az előjáték, nem nekem. Ez szerintem tényleg csak abból eredeztethető, hogy míg mi rákészülünk egész nap, hogy most szex lesz (akár csak lelkileg, de akár fizikailag is, borotválkozunk, szépen kicsinosítjuk magunkat, kiválasztjuk "A" fehérneműt, ilyenek), ők csak akkor kezdenek el erre gondolni, amikor már kezdődik az akció, szóval így nem spannolják fel magukat már délelőtt az esti együttlétre. Napközben meg minden más jár a fejükben, a munka, a ház körüli teendők, anyagi dolgok, a gyerek, akármi, de egyik sem túl szexi gondolat azért, lássuk be. Legalábbis, a férjem esetében én ebben biztos vagyok, hogy ez állhat a háttérben, mert amúgy rövid izgatással elég hamar teljes merevedést produkál és a szex az csodás vele továbbra is. De nekem is hiányzik néha az az érzés, hogy szenvedélyesen a falhoz csapjon, mert már annyira nem bír magával. Mondjuk a dolgon lehet, hogy segítene, ha nekem nem lenne nagyobb libidóm, mint neki, de hát istenem, ezt tudtam eddig is, hogy így van, ezzel együtt fogadtam el és mentem hozzá.


Szerintem tartós kapcsolatban azt, hogy vonzónak tart-e, nem feltétlenül ilyen jelekből tudod megállapítani. Azért oké, röhejes a 34 éves férjemtől hallgatni, hogy már nem mai csődör, de attól még tény, hogy ahogy idősödnek, úgy nyugszanak le a hormonok, és kamaszként, erőtől duzzadó huszonévesként azért tényleg többet jár az agyuk a szexen, ezért könnyebben is lesznek akciókészek, mint felnőttként, amikor az együttlétek mindennaposak, és a nő is, akivel együtt vannak, már X éve ugyanaz. Inkább a mindennapi viselkedéséből, az intimitásból indulj ki, ha csak a gyerek anyjának tekintene, akkor azért gondolom nem bújna hozzád, nem incselkedne veled, nem adna spontán puszikat, nem törődne veled úgy, mint egy szerelmes férfi.

2020. jún. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2 es igen ezt jól megírtad valóban csak akkor gondolok a szexre énis amikor már odakerül a sor amugy sok mással foglalkozok addig meg ha egész nap ilyeneken gondolkodnék akkor nem bírnám ki estig:d
2020. jún. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!! Annak is, aki privátban írt, megnyugodtam! 😚
2020. jún. 5. 20:04
 5/8 anonim ***** válasza:

A merevedés fejben történik. Ha azt szeretnéd, hogy anélkül álljon fel neki, hogy hozzá kelljen érned ahhoz az kell hogy erre felé tereld a gondolatait.

Nem elég viccesen megjegyezni, hogy szex lesz és spontán beszélgetni róla. Nincs ezzel sem baj, de nem ez a módja annak hogy felizgasd.

Éppen ellenkezőleg, vedd teljesen komolyan a feladatot. Ha a férjed, akkor ismered. Tudnod kell, hogy mi az, ami igazán megmozgatja a fantáziáját. Játsz erre és csábítsd el. Csináld úgy, hogy ne hasonlítson a megszokott rutinhoz.

2020. jún. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem,csak ha megszokod ugyanazt a látványt,már nem indit be,az kevés,izgatni kell.f
2020. jún. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos valóban az van, hogy sok idő elteltével a pasiknak szükségük van segítségre. A pasik eleve vizuális típusok, akár fiatalon is könnyebben izgulnak fel, ha van látvány, míg a nőknél általában elég a fantázia. Szóval idővel ha ugyan az a látvány fogadja, kevésbé esélyes a spontán felizgulás. Szexi fehérneművel, játékszerekkel esetleg lehet segíteni, de miért gond, ha nektek, magatoknak kell segíteni a dolgon? Hisz az is az előjáték része. Gond akkor van, ha már akkor sincs merevedés.

Bár erre meg hallottam egy ősi dakota közmondást: nincs impotens férfi, csak ügyetlen nő.

2020. jún. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 manly ***** válasza:
Talán mert egy idő után megszoktátok egymást és természetes napi ritmussal volt a szex ami egy idő után már nem olyan izgalmas, mint korábban.
2020. júl. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!