Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek ebben a szituban?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a szituban?

Figyelt kérdés

Úgy érzem anyum èlettársa közeledik felém szexuálisan. Nem erőszakos de nem igazán tudom hogy utasítsam el mert mindig ártatlan dologként állítja be a közeledést. Mit javasoltok?

N



2020. jún. 6. 12:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Nyilván tetszel neki de egyszerüen mond meg neki hogy te nem akarod!
2020. jún. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Amikor közeledik, akkor határozottan mondd meg neki, hogy nézd, tudom hogy közeledni próbálsz, mégha ezt ártatlanul is teszed, de nem lesz semmi közöttünk, főleg hogy anyummal jársz.


Légy határozott még most a legelején.

2020. jún. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Plusz nyugodtan meséld el anyudnak. Megérdemelné.
2020. jún. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Igaza van a 3-asnak, szólj anyukádnak! Ő is jobbat érdemelne.
2020. jún. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
És ha szól, a pasi meg azt mondja félre értette, bizonyítani meg semmit nem lehet, akkor csak a feszültséget szítja a családban. Ennél azért okosabbnak kell lenni.
2020. jún. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Telefon van, kamera van. Tedd le valahova és vedd fel a dolgot.
2020. jún. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Így van, van telefon rejtsd el valahová és vedd fel, vagy tedd a zsebedbe és vedd fel hogy miket mond neked, aztán mond el anyádnak és ha nem hisz neked vagy a pasi letagadja akkor mutasd meg a felvételt.

Ennél valóban anyád is többet érdemelne...

2020. jún. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A pasi nyilván semmi konkrétumot nem mond, vagy tesz, így te sem tudsz mást tenni, mint egyszerűen nem veszed észre.
2020. jún. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha nincs konkrétum, akkor szerintem azt mondd neki, hogy "Talán nem akar közeledni, talán akar, de Nekem ez iszonyatosan kínos, mert úgy érzem, hogy akar. Ne tegyen ilyen gesztusokat, mondatokat, bármit. Ne érjen hozzám, ne hívjon így vagy úgy, ne becézzen stb."


Sajnos néha én simán hívok királylánynak xy lányt, és azt gondolja, hogy ez nekem közeledés. De nem. Vagy megdicsérem gyakran, mert tisztelem és csodálom az eszét, de tudom szexuálisan nem akarok közeledni hozzá, de azt gondolja, hogy igen... és így... Nem tudok mit csinálni. akkor ne is dicsérjem meg, amikor jó gondolata van?


Na mindegy elkalandoztam, mert kicsit magamra ismertem a kérdésben. Lényeg annyi, hogy lehet, hogy Te érted félre, és csak ezt kéne közölni a hapsival, hogy Számodra túl intim az, ahogyan viselkedik. talán majd visszafogja magát.


24F

2020. jún. 9. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!