Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pár nappal a szüzességem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár nappal a szüzességem elvesztése után elkezdtem vérezni holott az aktus közben is véreztem.. eddig csak barnás folyásom volt. Vajon megjött előbb emiatt? pedig 10nap múlva lenne esedékes. Ez normális?

Figyelt kérdés

2020. jún. 6. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Vszeg megjott elobb
2020. jún. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
kb öt percig véreztem mostmár megint csak folyásom van..
2020. jún. 6. 18:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Hagyd pihenni a tested, egy darabig állj le a szexszel. Vannak akiknél a vérzés darabos, vagyis napokig vérezhet picit. Jó eséllyel a szűzhártya elszakadásának a k9vetkezménye. Persze egy doki többet mondana.
2020. jún. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A szüzesség elvesztese után két hétig nem szabad szexelni! Annyi idő alatt gyógyul be a szuzhartyan keletkezett seb! Utána már nem fog fájni semmi!
2023. máj. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!