Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, milyen vibrátort...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen vibrátort használtok? Volt olyan, hogy inkább egy olcsóbbat vettetek meg mert nem tudtátok megfizetni, mert nagyon drága volt?

Figyelt kérdés

2020. jún. 7. 16:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha nem tudtam volna megfizetni nem veszem meg.

Szilikon vibrátorom van, nem volt olyan drága.

2020. jún. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is szilikon, ilyen pici és aránylag puha. Nem azért vettem, mert nem tudtam volna drágábbat, ez tetszett. Aránylag olcsó is volt.

20/L

2020. jún. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Anal pluggal volt ilyen. Vettem egy egyszerű gyongyoset de nagyon megtetszett egy swarovski köves. 40K lenne de nagyon szépen csillog 😄

20L

2020. jún. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, most először vettem vibrit, de csak egy olcsobb fajtat, de csak mert nem telik dragara :)


Olyan, hogy egyszerre lehet bennem, kozben a csikloizgato kar ingerli a csiklom es rezeg

2020. jún. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!