Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A kislányos alkat tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kislányos alkat tényleg bejön a fiúknak?

Figyelt kérdés

20 éves leszek, de annak ellenére olyan a testalkatom, mint egy 13 évesnek. Kb 47 kg vagyok, 162 cm-vel. Keskeny a csípőm, vékony vagyok, elég kicsik a melleim is (75/A). Sosem tekintettem vonzónak az alakom, de akármennyit ettem, nem jöttek rám a kilók. Volt egy barátom rövid ideig, ő megjegyezte, hogy furcsa, hogy ilyen kicsi vagyok, de neki nagyon tetszik ez is(az előző barátnőjére célzott, mert ő magasabb volt, nem volt sovány, és nagy mellei is voltak). Nem igazán tudtam ezt bóknak venni, inkább sértő volt, hogy az exéhez hasonlítgatott. Utána elkezdtem ismerkedni egy másik fiúval, és kibontakoztam neki is, hogy engem zavar az alkatom, és hiányoznak a méretek, és hogy a fiúk biztos nem ezzel akarnak szembesülni. Viszont ő nagyon aranyosan nyugtatgatott, hogy az alkatom nagyon sokan megírigyelhetnék, és hogy neki nagyon tetszik mindenem, nem is érti mire fel ez a kételkedés. Barátnőjeim szintén megjegyezték, hogy sokan örülnének ilyen alaknak, és pl a fenekem annak ellenére, hogy kicsi, egész formás. Rokonaim már évek óta csesztetnek, hogy milyen cinege lábam van, meg hogy biztos anorexiás vagyok, ezért már eléggé felerősödött bennem az önbizalomhiány, és nem hiszem el az embereknek, ha valami pozitívat is mondanak. Pedig amúgy normálisan eszek, és nem is érzem azt, hogy fizikailag elgyengültem, vagy rosszul lennék.

Tehát a kérdés, hogy tényleg vannak olyan fiúk, akiknek az ilyen alkat bejön? Mivel nem hiszem, hogy a rokonaimat boldoggá tudnám tenni, inkább az érdekel, hogy a fiúknak mi a véleményük rólam.


2020. jún. 7. 19:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik.
2020. jún. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Noren1989 ***** válasza:
Nekem is kb a felvázolt a típusom, bár férfinek vallanám magam, a fiú helyett.
2020. jún. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Az a legjobb. Bármit meg tudnék tenni egy ilyen lányért.
2020. jún. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon bejönne !
2020. jún. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Van akinek bejön, van akinek nem!
2020. jún. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ hogy nézel ki, mennyire vagy csinos, van-e valamiféle kisugárzásod, érted mire gondolok?!
2020. jún. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen jó ez az alak. Vékony, modell jelleg, csak nem magas, sokan szeretik az ilyen csajokat.


28F

2020. jún. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nyugi, bejön!
2020. jún. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem a bögyös-faros alkat az egyik zsánerem, és az általad leírt pici, cuki, kislányos alkat a másik :)
2020. jún. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
igen
2020. jún. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!