Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok! Veletek volt már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Veletek volt már olyan hogy nem boldogúltatok, egy addig számotokra ismeretlen típusú puncival?

Figyelt kérdés

Én 19 évesen vesztettem el a szüzzességemet.

Erre egy már nem szűz, 18 éves lánnyal volt lehetőségem...

Neki tökéletesen átlátható, klasszikus "babapuncija" volt. Elég szűk...


Mielőtt behatoltam, ujjaztam és nyaltam... A nyelvemmel csiklói orgazmust tudtam neki okozni, majd az ujjaimmal pedig hüvelyit is.

A behatolásom elsőre nem volt ilyen sikeres, de néhány alkalommal utána még voltunk együtt és akkor az aktusoknál is egyszerre el tudtunk menni, mindketten.


Aztán nem találkoztunk többet, ekkor már majdnem 20 éves voltam.


Azóta nem voltam senkivel, most lettem 22 éves.


Pár napja összejött egy alkalmi, -amiből valószínűleg több is lehetett volna, ha nem szúrom el,- egy 29 éves nővel.


Sajnos neki teljesen más típusú puncija volt, tágabb, "saláta" és nem teljesen csupasz... Ezekkel nem lenne semmi baj és ápolt is volt.

Csak én azelőtt ilyet élőben még nem láttam és valahogy nem boldogultam vele úgy, mint az első alkalmamkor a babapuncival.


Nem tudom részletesen megfogalmazni, hogy mi is volt a baj, és én magam sem vagyok benne biztos...

De a lényeg, hogy annak ellenére, hogy a punci egyértelműen tágabb volt (több ujjam befért kapásból), sekélyebb is (nem tudtam mélyre dugni), a nyalás ellenére sem nedvesedett megfelelően, nevetséges de akkor amikor ott voltam, kicsit elbizonytalanodtam, hogy mi hol is van.

Az aktus előtt "önkényesen" felkenttem egy kis síkosítót, aktus alatt pedig az átlagos péniszemmel harangoztam a lányban.

Egyiküknek sem lett orgazmusa és amikor az ujjazással szerncsétlenkedtem, az rém kínos volt.


Veletek volt már hasonló?



2020. jún. 8. 19:12
 1/2 anonim ***** válasza:
93%
Nem passzol hozzád a leány. Van ilyen.
2020. jún. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
86%
örülj neki hogy nem lett több ebből,ugyse élvezted volna a harangozást.
2020. jún. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!