Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az ugye nem egészen normális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ugye nem egészen normális hogy szűzként azért vágyom elsősorban kapcsolatra, hogy végre szexelhessek?

Figyelt kérdés

Mármint oké másra is, a közös sétákra is meg stb. de ha azon gondolkodom, hogy mit csinálnék a pasimmal ha lenne, mindig csak a szexre gondolok. xD aztán lehet ha kiélném a vágyaim, már nem lenne állandóan a szex a fejemben, de most még ez van.

21 vagyok



2020. jún. 8. 20:57
1 2
 1/13 anonim válasza:
91%
Normális, nincs ezzel semmi gond.
2020. jún. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
miért ne lenne normális? :D
2020. jún. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
29%
Barátság extrákkal kell neked, nem komoly kapcsolat. Csak egy fiú akivel eljártok ide oda ha van kedvetek majd utána szexeltek.
2020. jún. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
98%
Nyugodj meg, jó helyre jöttél. Se perc alatt annyi jelentkező fog téged priviben megerősíteni erről hogy ez természetes, hogy na. :D
2020. jún. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%
Teljesen normális
2020. jún. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Az vicc, hogy nem barátság extrákkal kapcsolatot keresek, sokkal inkább a hosszabb távú kapcsolat vonz. Azért érzem kicsit bajnak, mert ha a férfi csak szexet akar az gáz, hát nekem is az, úgy érzem, hogy amúgy meg többet is akarok 😆
2020. jún. 8. 21:23
 7/13 anonim ***** válasza:
97%
Minek agyalsz ilyeneken? Első körben szerezz egy barátot és majd alakul. Lehet csak szex lesz, lehet mélyebb dolog. 4-es voltam
2020. jún. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Normális, mivel kíváncsi vagy. Az elején elképesztő élményekben lesz részed, aztán kezded majd megszokni, hogy ez a valóság és tényleg nem is olyan nagy ügy, mint elsőre gondoltad. Mivel még nem csináltad, már elképzelted kismilliószor, lejátszódott a fejedben, hogy mit hogyan csinálnál... mindenféle póz, mindenféle helyszín és arra jutottál, hogy végülis már mindegy csak legyen valami. Később aztán - amikor már túlvagy az első sokkon, hogy ez milyen jó és eddig miért is nem csináltad - azon kezdesz agyalni, hogy hogyan is lehetne színesebbé tenni a dolgokat. Ha megfogadsz egy tanácsot: ha most vannak mindenféle elképzeléseid, vágyaid, ötleteid, írd le őket és később szedd elő, hogy a listán végig tudj menni. Jobb lenne egy pasit erre a célra találnod, akinek nyíltan elmondhatod, hogy mik a vágyaid és akivel - ha nem is mindet de sokat - meg tudsz valósítani. Persze az igazi az lenne ha mindent ki tudnál próbálni ami eszedbe jut. Szóval csak hajrá! Sok sikert hozzá és ne halogasd ha nem muszáj mert meg fogod bánni ;)

Mondom ezt úgy, hogy 21 vagy 22 voltam amikor elvesztettem - azóta is van amit pótolni akarok :D

F

2020. jún. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%
Még jó, hogy 21 évesen ezt akarod. Jobb, mintha prűd, "jajjj várjunk egy évet" típusú hisztikirálynő lennél.
2020. jún. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ez oké. Az amúgy nem gáz ha valaki csak szexet akar. A szexhez elég a vonzalom és egy kevés érzelem, de a kapcsolat ennél már bonyolultabb és többminden kell hozzá.
2020. jún. 9. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!