Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretem az orális kényeztetés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem az orális kényeztetést ( adni és kapni is), de a páromnak még fürdés után is büdös a pénisze..Elmegy minden vágyam az irányába amikor orális szexre kerülne a sor.. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már többször is közöltem vele ezt a dolgot, tapintatosan...de vagy megsértődik vagy nem vesz tudomást a problémáról. Olyan mint egy gyerek, pedig már 44 éves, és egyszerűen nem lehet rá hatni.

Mit lehet tenni ilyen esetben, ha valaki ennyire nem vesz tudomást arról, hogy a másik felet ez zavarja?



2020. jún. 9. 16:38
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
91%

Farkarol nem húzza fel a bőrt azt a részt nem mossa meg feltehetőleg

Igénytelen, ott kell hagyni

2020. jún. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én közölném vele, hogy vagy kezd vele valamit, menjen el orvoshoz vagy valami, vagy többet nem lesz orál, ennyi. Ha egyszer undorító szaga van, akkor ne várja el.
2020. jún. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
Te hány éves vagy? Mennyi ideje vagytok együtt? Régen is volt ilyen probléma a farkával?
2020. jún. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%

Vagy nem mossa meg rendesen vagy van valami fertőzése.

Ha nem kezdene vele semmit akkor nem kapnám be neki az fix.

2020. jún. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
Nem is kapom be neki így, pont ebből van mindig a vita közöttünk. Régebben is előfordult,hogy volt szaga, de nem ennyire undorító. Akkor is figyelmeztettem rá, és utána egy darabig nem volt. Most megint ugyan az a szitu mint régebben. Egy éve vagyunk együtt, de az első 3 és fél hónapban nem voltunk együtt.
2020. jún. 9. 16:48
 6/37 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ezek szerint a higiéniával van gond, akkor viszont mást se engednék, undorító, hogy nem bírja megmosni.
2020. jún. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%

"Akkor is figyelmeztettem rá, és utána egy darabig nem volt."

Akkor nem a természetes szaga zavar, hanem higiénia hiánya. Igénytelen fráter.

2020. jún. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg nem jól mossa meg, és baci vagy gomba elfertőzte.


Szóval ezt jelezd neki újra, és küldd el dokihoz.

2020. jún. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki, hogy addig nincs szex, amíg meg nem mossa.
2020. jún. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%

Szólj neki!Azért büdös,mert a bőr alatt bepállik.Kiskoromban volt nekem olyan.Hál isten a bőr nem nőtt annyit,így a makkom szabadon van.

Belegondolsz,ha nem is a szádba,a puncidba beleteszi,keni a bacikat.Nem éppen higénikus.

2020. jún. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!