Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 3honapja vagyunk eggyütt,jol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3honapja vagyunk eggyütt,jol megvagyunk,de valahogy nincs meg az a tüz azon a tèren,részemről,elötte,màssal èreztem,hogy "kell" a pasi. Szakitani nem akarok vele,de nemtudom hogy hogyan tovàbb?

Figyelt kérdés
2020. jún. 9. 22:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Tesztek is érte hogy meglegyen vagy semmi kommunikáció nincs köztetek? Mivan ha nem is igaz az, amit most gondolsz? mit értesz az alatt hogy "más"? hány évesek vagytok? :)
2020. jún. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha az a pasi, aki kellett neked, utánad nyúlna, mit tennél, mit éreznél?

Megmondom amúgy, képtelen volnál együtt maradni a mostanival. Én így jártam.

2020. jún. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
25vagyok,ő 27,ès ez a gondom,jo a komunikàcio,csak másnàl kezdemènyeztem èn is,vele nem,mindig ő,lehet tènyleg tul kombinàlom?
2020. jún. 9. 23:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, túlkombinálod. Te tudod miért nem akarsz szakítani, pedig azt kellene... ha már most az elején hiányzik a tűz, akkor mi lesz később? Miért akarsz magadra erőltetni egy olyan kapcsolatot ahol nem érzed a másik fél iránt, hogy kívánod? Inkább keress olyan férfit akiben megvan az ami a mostani pasidban IS meg a tűz, az hogy kívánod IS - egyben a kettő.
2020. jún. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!