Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, mennyire jellemző, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mennyire jellemző, hogy az idő múlásával megváltozott nálatok, hogy milyen testalkatú férfiak tetszenek nektek?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy pl. tiniként-fiatalként még pl. a szálkásabb vékony srácok tetszettek nektek, később meg mondjuk már a zömökebb férfiak. De ez csak egy példa, a kérdés csak arra vonatkozik, hogy bármilyen irányba történt-e változás, esetleg a válaszban leírhatjátok, hogy milyenről milyenre változott az ideális testalkat.

2020. jún. 10. 10:40
A kérdező szavazást indított:
Nem volt ilyen változás, ugyanaz maradt a preferenciám testalkat szempontjából, ami mindig is volt
Történt változás, már más testű férfiak jönnek be, mint régebben
23 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan az maradt
2020. jún. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Nem jellemző, nekem mindig a kigyúrt állatok tetszettek :3
2020. jún. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Nekem mindig is az izmosabb pasik tetszettek.
2020. jún. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Huszonévesen az átlagos vagy izmos testalkatúak jöttek be, később már, nem tudom mióta, inkább ha vaskos. Mackós, húsos...Egészen amíg nem túlságosan szétfolyósan hájas de van rajta plusz.
2020. jún. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem a magas férfiak jöttek be régen. Most már többre becsülöm az átlagos magasságot.
2020. jún. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezt az oldalt a fiatalok uralják, kérdező. Nekik még nincs e kérdésben saját tapasztalatuk. Egyébként etológusok szerint még az aktuális bélflóra is befolyásolja, hogy valakinek milyen súlycsoportú potenciális partner jön be.
2020. jún. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem változót semmi, még mindig úgyan az a típus teszik.
2020. júl. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!