Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az igaz, hogy a körülmetélt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz, hogy a körülmetélt pénisz érzéketlenebb? Nem olyan jó az orgazmus sem?

Figyelt kérdés

2020. jún. 10. 21:19
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Nem igaz. Napközben érzéketlenebb ez tény (de kié nem), de majd megszokod. Izgalmi állapotban ugyanolyan érzékeny, az élvezés meg ugyanaz. A lány meg nem érzi hogy egy pár cm előbőr hiányzik. Szexuális téren a körülmetélésnek sem előnye, sem hátránya nincs. Ha orvosi okból meg kell csinálni akkor csináltasd meg nyugodtan, sőt! Ha nincs orvosi oka, akkor meg a te döntésed (pl. vallási okból), a beavatkozás után fájni fog, de sem előnyöd, sem hátrányod nem lesz belőle.
2020. jún. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Amúgy lány vagyok, csak érdekelt a válasz.
2020. jún. 10. 21:38
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem körülmetélt a farkam, egészségügyi okokból gyerekkoromban lett megcsinálva. És nekem pl nem hogy érzéketlen, hanem bizonyos esetekben nagyon érzékeny. :) Szóval szerintem hogy kinek mennyire érzékeny nem ez befolyásolja.
2020. jún. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%
Nekem biztos katasztrófa lenne a metélés, mert en a fitymát szoktam huzogatni maszturbálásnál.
2020. jún. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%
Nem igaz, ugyan úgy funkcionál szexben. Általában esztétikai oldalról sem okoz gondot (volt olyan nő, aki a többedik alkalom után csodálkozott rá, hogy jé, te körül vagy metélve), sőt sokaknak kimondottan tetszik. Egészségügyi oldalról pedig csak előnye van. Ja és higiénia: többször kaptam már meg, hogy de jó, hogy nincs a jellegzetes "phasz szaga".
2020. jún. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz, semmivel sem lesz érzéketlenebb. (Felnőttként metéltek körül)
2020. jún. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
21%

Fitymacsattogtatas is everything, szoval a meteles egy felesleges csonkitas.

Biztos azert van oda teremtve az a resz a testunkre, hogy levagjuk xd

2020. jún. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Még csak hátrahúzó vagyok,de valóban kicsit érzéketlenebb,mióta fedetlen.De ezt nem úgy kell érteni,hogy nehezebben lesz kemény,csak a makkot nem zavarja a gatya súrlódása.(emiatt punciban is tovább bírni)
2020. jún. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!