Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, női szemmel milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, női szemmel milyen előnyei és milyen hátrányai vannak a misszionárius, a kutya és a lovaglópóznak?

Figyelt kérdés
Le tudnátok írni röviden, hogy melyik miért élvezhető, illetve melyikkel mi a probléma? Esetleg azzal kiegészítve, hogy személy szerint melyiket szeretitek legjobban és legkevésbé. Köszi!

2020. jún. 11. 20:09
 1/9 anonim ***** válasza:
94%

Lovagló - ebben a pózban megyek el a leghamarabb max fél perc


misszionárius- itt érzem leginkább hogy egyek vagyunk, nagyon szeretem a súlyát érezni ilyenkor a férfi testének. A teljes összefonódás


kutyapóz - na ezután érzem azt a "hu de keményen meg lettem d...gva" állapotot, ami szintén jó érzés


Problémát nem tudok mondani

2020. jún. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

-Misszionárius

Előny: jobban van ingerelve a csikló

Hátrány: nálam nincs

-Kutya

Előny: nálam nincs

Hátrány: kevés inger, mély behatolás ami nagy farokkal fájdalmas (én csak a méhszáj ütögetést érzem)

-Lovagló

Előny: nálam nincs

Hátrány: szintén kevés inger, számomra teljesen érzéketlen, nem élvezem sehogy se


Azt hiszem kitalálod melyiket szeretem legjobban.

2020. jún. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
99%

Misszionárius:

Előny: jól lehet csókolózni, ölelkezni, vadulni, gyengéd lenni, könnyű orgazmus, igazán nőnek érzem magam közben.


Hátrány: begörcsöl a combom ha nagyon megfeszül a lábam ahogy tartom a farom 😌


Lovagló:

Előny: a leggyorsabb orgazmust így érem el, én diktálok, tudunk csókolózni, a mellek előtérbe kerülnek

Hátrány: a jó lovagláshoz nem árt ha fitt az ember lánya, ha csak egyszer tudsz elélvezni, csak a végére tartogasd.


Kutya:

Előny: a beesési szög teljesen más, teljesen máskent erzékeljük a behatolást, igazán izgalmas póz, nagyon vadító, a legjobb ebben a pózban a durvulás.


Hátrány: 17 év alatt 2-3 orgazmus ebben a pózban, több nem, a pasik viszont annál kevésbé bírják orgazmus nélkül.


Én magam mindig vevő vagyok a kiskutya pózra,hiába itt a legkevesebb az orgazmusok száma, még is van benne valmi zsigeri amit nem tudok megunni. Ez a kedvencem.

2020. jún. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Misszi: ez nagyon intim, nem tudtok nagyon máshova nézni, mint egymás szemébe.


Lovagló: így megyek el a legkönnyebben, de váltogatnom kell a ritmust, hogy ne fáradjak el.


Kutya: így a legmélyebb a behatolás, de csak akkor tudok elélvezni, ha közben simogatja a csiklóm.

2020. jún. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak a "kutya" az előnytelen, hátulról nagyon mélyre megy a barátom pénisze és az gyakran kellemetlen.


A többit szeretem, simán elélvezek.

2020. jún. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
99%

A misszionáriust szeretem, nagyon intim, összesimulunk, végig lehet közben csókolózni, és ahogy magamon érzem a súlyát, pluszban izgalomba hoz hogy az ágyhoz vagyok szögezve.

A kutya a kedvencem, mert hihetetlen nagy inger már az első lökésektől kezdve, lehet nagyon gyorsan és vadul csinálni ahogy szeretem, a lovaglót pedig nem szeretem mert fárasztó és azt sem szeretem ha ugrálnak a melleim. Meg valamiért ha beleülök, fáj is.

2020. jún. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanaz, amit a többiek elmondtak.

A misszionáriusban közel van a másik, ha nem alkalmi kapcsolat, akkor bensőséges, lehet csókolózni, ölelni a másikat, beletúrni a hajába, érezni a másik súlyát stb.

Kutya póznál mélyre lehet hatolni, keményebben lehet csinálni, lehet fenekelni, popsit izgatni, hajat húzni stb.

Lovagló nekem nem kedvenc, de nem vagyok sajna túl fitt. Amúgy ott a dőlészögön lehet könnyen alakítani, mellekkel foglalkozni, szintén csókolózni és végre a párom pihen, élvezi a dolgot. Amúgy élvezem, de fárasztó.

2020. jún. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
98%

Misszionáriusban szeretem, hogy érzem a páromat egészében, a testét, a bőrét, a súlyát...Lehet csókolni, ölelni...Teljes testi, lelki, érzelmi összefonódás.

Lovaglóban tudok a legkönnyebben elmenni. Ezt szeretem még azért, mert ilyenkor enyém a férfi, ilyenkor teljesen én irányítok. Ilyenkor inkább a testi kielégülésen van a hangsúly mint az érzelmin.

A kutya számomra semmi. Se testi se lelki kielégülést nem ad.

2020. jún. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
97%

Nekem a szeretkezés szóról a misszionárius póz jut eszembe. Egymás szemébe nézhetünk, csókolózhatunk, ölelkezhetünk, simogathatom a párom hátát, stb. Romantikus és meghitt, ráadásul jól dörzsöli a csiklómat ebben a szögben. Imádom. Hátránya számomra nincs.


A kutyapóz már a dugás kategória. Nagyon erősen ingerli a puncimat, garantált az orgazmus. Hátránya, hogy nehéz kibírnom hangos nyögések nélkül, ráadásul az sem halk, ahogy a párom zacsija a nagy hévben a combomhoz csapódik. A cuppogásról már nem is beszélve.


A lovaglót nem szeretem.

2020. jún. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!