Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kis mellű lányok! Ha lehetőség...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kis mellű lányok! Ha lehetőséget kapnátok, hogy csak egyetlenegy napra nagy mellűvé váljatok, élnétek a lehetőséggel, kipróbálnátok, milyen érzés egy napig dús keblűnek lenni?

Figyelt kérdés

2020. jún. 13. 19:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
56%
Nem.
2020. jún. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
75%

Nem oyan jó egyébként, mint sokan gondolják.

😛

2020. jún. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
29%
Nem,mert még a gondolata is taszít,hogy nagyobb legyen a mellem,vagy bárhol máshol "hízzak"
2020. jún. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
74%
Kapva kapnék az alkalmon!
2020. jún. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
62%
Nem, kifejezetten örülök, hogy kicsik a melleim. Elképzelni nem tudom, mekkora nyűg lehet a hétköznapokban nagy, vagy egyenesen óriási mellekkel élni.
2020. jún. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
64%
S az mitől lenne jó? Szebb, okosabb lenne tőle az ember? Ja, hogy többen megbámulnák?! S akkor mi van? Ha valaki csak 2 db mellett lát a nőből, az húzzon a 'csába!
2020. jún. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
69%

Nagy mellet nem

Közepes elviselhető méretű mellet igen szeretnék.

Nálam fontosabb a torna és más egyéb sport így kapóra jön a kis mellem jobb vele úgy. Persze, mint fentebb is írtam, kicsivel nagyobb jó lenne amit még elbírnék. Nagy mellekre sose vágytam. Nem kell nekem az. Csak azért, hogy jobban basz.hatóbb legyek a fiúk számára? Na az kizárt! Akkor maradjon a kicsi.

2020. jún. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
68%

Kipróbálnám persze, kíváncsi lennék.

Tetszene ha megnéznék a pasik, és kedvesebbek lennének velem miatta.

2020. jún. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
41%
Nem!
2020. jún. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
56%

Én nem.

Pici, vékony,törékeny testalkatom van kicsi mellekkel,és a nagy mell teljesen belerondítana az összképbe:D

2020. jún. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!