Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet úgy szexpartnerem ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet úgy szexpartnerem ha nem gumival védekezek?

Figyelt kérdés
Sajna érzéketlenné válik es lelankad!

2020. jún. 14. 17:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy túl szoros a gumi?
2020. jún. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Már próbáltam több félét is sajna nem tudok benne elmenni és idő elött lelankad!
2020. jún. 14. 17:29
 3/22 anonim ***** válasza:
91%

Miért nem inkább párt keresel?

Egy szexpartner nem igazán fog miattad tablettát szedni. 19/L

2020. jún. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
86%
Ugyanez a problémám nőként. Mármint gumiban nem élvezem. Volt az utóbbi években 2 partnerem, egyik sem komoly kapcsolat, nem gumival védekeztünk, tehát azt kell mondanom, hogy van rá esélyed, de nem sok. Az egyikkel leszűrettük magunkat, a másikkal nem. Mivel egyik sem volt az ágyról ágyra járó típus, ezért mertem bevállalni. De nem ajánlom követendő példának, én is azért nem erőltetem már ezt az egészet, mert sose vetetném el a gyerekemet, márpedig a megszakításos nem túl biztonságos védekezés, annak ellenére, hogy nekem mindig bevált. De más komoly kapcsolatban hazárdírozni ezzel, mint lazában. Ha lenne állandóbb partnerem, kipróbálnám a pesszáriumot. A gumiban szexelés az számomra nem szex. Valószínűleg túlságosan megszoktam a komoly kapcsolatomban a gumi nélküli intimitást és már nem tudom másként élvezni.
2020. jún. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

4 ; még nőtől sose hallottam hogy gumiba nem élvezi és én is úgy látom esélytelen így hiába hosszabb távra keresnék!

2020. jún. 14. 19:21
 6/22 anonim ***** válasza:
57%

Sokaknak lelankad tőle. Az enyém is.

35F

2020. jún. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Szexpartnerrel csak gumival érdemes lenni. Lehet, hogy mással is dug és elkaphat bármit, amit tovább adhat neked is akaratlanul is.

Ha lány lennék, akkor nem is engedném gumi nélkül a szexpartneremnek, függetlenül attól, hogy szedek-e fogamzásgátlót vagy sem.

2020. jún. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
95%

Pedig a nőnek is egészen más élmény, hidd el.

Én is sokkal jobban élvezem gumi nélkül. Ennek ellenére soha nem feküdnék le ismeretlennek gumi nélkül. Csak komoly, hosszú távú kapcsolatban.

2020. jún. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
82%
Lehet esélyed. Párommal mi nyitott kapcsolatban vagyunk és ha megbízható a partner akkor egy szűrés után mehet gumi nélkül is
2020. aug. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
78%

szerintem keress állandó partnert és vele mehet gumi nélkül,

alkalmiban veszélyes, betegség stb,

2020. aug. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!