Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretne szexelni, vagy csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretne szexelni, vagy csak hülyít? 22L

Figyelt kérdés

Van egy férfi, akivel régebben szexeltem. Mostanában pár naponta újból írogat nekem, h miket csinálna velem, és h h tudnánk megoldani h találkozzunk, de utána mégsem jó, mert másnap korán kell mennie dolgozni, vagy máshova utazik.


Ezek csak kofogások, és valójában nem akar velem szexelni, vagy tényleg mindig közbejön vmi?


2020. jún. 14. 23:27
 1/7 A kérdező kommentje:
Lehet h egy kiéhezett szexmániásnak tűnök a kiírásom alapján, de nem vagyok az, csak szimplán nagyon jó volt vele a szex, és nem szeretek várni.
2020. jún. 14. 23:28
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezed meg őt? ez annyira hülyeség ilyen kérdéseket kitenni ide. Mi honnan a francból tudjuk hogy neki mi apja kínja van amikor csakis ő tudja? miért nem kérdezed meg hogy mondja meg őszintén? ....
2020. jún. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ajánld fel, hogy te fogsz átmenni hozzá.
2020. jún. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ooh ha én ilyen lányt találnék én ezt nem ígérgetném 😄 23/f
2020. jún. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha egy csajnak azt mondjuk megkúrnánk az szinte mindig úgy is van. Ha mégsem, akkor ott nyomós ok kell legyen, pld egy feleség,vagy egy másik nő.
2020. jún. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Általában a netes kamusok szoktak ilyenek lenni akiknek eszük ágában sincs talizni csak ki akarják verni.

Az hogy miért keres kifogásokat a megoldások helyett több oka lehet:

- aznap estére akadt jobb programja (másik nő akit jobban kíván);

- kicsapta gyorsan és máris nem olyan érdekes neki a szex.


Meg még tippelgethetnénk itt naphosszat, de lövésünk sincs. Randiszabály (azzal akit személyesen ismersz): egyszer közbejött valami okés semmi gond, van néha így. Másodjára, grrrr de még adsz egy esélyt ha nagyon akarsz tőle valamit. Harmadjára: nincs több dobás.

2020. jún. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem tök szimpatikus vagy. Biztos nem egyszerű a helyzete. Az enyém sem az de ha nem jön össze vele akkor írhatsz nekem is. 35 éves vagyok és győri. :D

Rám se volt még panasz. :)

2020. jún. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!