Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehetsèges, hogy a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetsèges, hogy a barátom miatt voltam gyakran beteg?

Figyelt kérdés

Közel fèl ève èrt vèget egy hosszú kapcsolatom (8 èv). Amikor összejöttem az exemmel, pár hónap múlva kezdődtek a problèmák. Először csak gombát szedtem össze. Aztán hólyag gyulladásom lett. Ezután váltakozva 2-3 havonta egy hètig biztosan teljesen kivoltam valamelyik miatt. Aztán elkezdtem sokkal jobban odafigyelni magamra, szex után azonnal rohantam pisilni, mosakodni, ph helyreállító krèmek, tabletták. Ennek ellenère fèl èv, 9hónap, ès biztosan jött egy a kettő közül. Rengeteg dolgot kipróbáltam ellenük, ès csomó orvosnál voltam, azthittem velem nincs rendben valami.

Aztán szètmentünk, ès most van egy új párom 2 hónapja. Vele volt már, hogy elaludtam közvetlen szex után, de mèg így sem volt soha semmi panaszom. Egyáltalán semmi.

Lehetsèges hogy ennyi időn át mindez az exem miatt volt, úgy hogy neki soha semmi panasza nem volt?


2020. jún. 16. 10:40
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt mèg hozzátennèm, hogy nem csalt meg a kapcsolatunk alatt az exem. Ez teljesen biztos :)
2020. jún. 16. 10:42
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen lehetséges. Én is szedtem már össze fertőzést a volt barátomtól, ugyanúgy nehezen múlt el nekem is.

A férfiaknál sok esetben tünet mentes.

2020. jún. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Egyszerű a magyarázat: a fickó hanyagsága betett neked. Lehetett volna annyi eszed hogy a kivizsgálások idején őt is magaddal viszed, pláne a gombás cucc után. Többszöri ellenőrzés kellett volna a másik fél irányából is. Egy férfi közönyösebben viselkedik az ilyen dolgok iránt, nem feltétlen rohan dokihoz. Ha viszket vakar egyet rajta, azt majd elmúlik :D
2020. jún. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő nem lett kezelve, akkor folyamatosan visszafertőzött.
2020. jún. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az orvos akihez jártál sose írt fel a párodnak is gyógyszert???!!!

Nekem is volt gombás fertőzésem, ilyenkor mindig írt fel páromnak is, hogy őt is kezelni kell, még akkor is gumival védekezünk.

2020. jún. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, valószínűleg neki lehetett valamilyen problémája, amiről vagy nem tudott,vagy tudott, csak nem mondta el, mert nem érdekelte.
2020. jún. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
23%

Pszichológiai alapon volt.

Egyszer én is találkoztam ilyennel.

2020. szept. 17. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!