Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Masztinal mindig csak csiklo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Masztinal mindig csak csiklo orgazmusom van és szeretnem a hüvelyit. Lehet valahogy kiprobalni egyedul?

Figyelt kérdés
Mivel csináljam?

2020. jún. 16. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
Írj és adok tanácsot
2020. jún. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 StevenUp ***** válasza:
Ezt max ilyen farok imitáló holmival lehetne szerintem, de ha ilyen nincs akkor keress egy olyan hapsit aki valóságban is ért a szexhez és nem várja el hogy privátba irogass rá hogy ott elmondhassa mekkora férfi :)
2020. jún. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, mert nálam is ez van. :)
2020. jún. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 DnPlymn ***** válasza:

Tapadókorongos dildó. Mehet a padlóra, szekrényre, csempére, kád szélére.


Ha nincs lehetőséged beszerezni, akkor a hajkefe nyeléről, banánról és a kígyóuborkáról is elismerően nyilatkoztak az eddigi életem női.


28f

2020. jún. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Igazából az ujjaddal is próbálkozhatsz, ha azt szereted...

Én általában úgy szoktam, hogy már az elejétől kezdve kint és bent is ingerlem a területet, próbálom csak a hüvely felső részét simogatni, masszirozni. Eleve előbb van orgazmusom így, nem tudom másoknak is bejön-e így.


Aztán ilyenkor mindig van egy pont, amikor érdemes a csiklódat elengedni, és csak az ujjaiddal dolgoznod bent. Nem tudom mit szeretsz, nekem néha a ki-be mozgatás is beválik, de úgy a legjobb, ha a ki-be mozgást, és a hüvely felső részének izgatását egyszerre próbálod meg. Én szoktam a combomat, egyéb erogén zónát fogni, hogy lefoglaljam a másik kezemet.



Egy idő után szerintem érezni fogod, hogy ez teljesen másmilyen, mint csiklóval. Ha nagyon úgy érzed, hogy nem megy, ilyen velem is gyakran van, megint segíthetsz kintről, de csak minimálisan, utána érdemes megint csak bent tevékenykedni. És ne hagyd abba hamar, ez nagyon fontos. Engedj időt magadnak.


Teljesen másmilyen a kettő, a csiklós intenzívebb, de nagyon gyorsan vége van, a hüvelyből elért pedig hosszabb, lábremegtetősebb, de kicsit gyengébb. Ez nem lényeges dolog, a hosszabb élvezés kb kárpótol is érte.


Remélem tudtam segiteni, sok sikert :)

2020. jún. 17. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ujjazd meg magad ha fel vagy nagyon izgulva
2020. szept. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!