Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Eropolis oldalról vélemény?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eropolis oldalról vélemény? Sikerült már ott partnert találnia valakinek?

Figyelt kérdés

2020. jún. 18. 12:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 20 éve vagyok jelen az oldalon (régen szex.org) néven futott. Általában ott lehet a leginkább. Vannak megjelenő, időnként felfutó partnerkeresők, de a fix, ami nem okozott még csalódást, az az.
2020. jún. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Én is voltam ott fent pár éve. Összességében talán még a legjobb ilyen oldal mind közül, bár sok volt a kamus pasi sajnos, és a beharangozott 23 centis farokról is derült már ki élőben, hogy köze sincs a képhez ami ki volt rakva. 48/N
2020. jún. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Igen lehet, az egyik legnagyobb oldal. Márpedig ott a legnagyobb az esély, ahol minél több ember van - nagyobb esély, hogy olyannal összefutsz akivel kölcsönösek az elképzelések (és a szimpátia).

Ettől még az ábra ugyanaz mint mindenhol máshol. A nők többsége inkább kapcsolat-jellegű dolgot keres, aki meg lazább szexben is "benne van" az bőven tud válogatni mert 150 pasi jut rá. A ffi felhasználók 90%-a meg kamus képgyűjtögető.

Az összes netes társkeresőre általános szabály: nem csodaszer, ne várj kánaánt - ott is emberek vannak. Akkor tudsz a netről csajozni ha élőben is megy - mert előbb-utóbb ki kell lépni a valóságba és ott már élőben kell elővezetned magad.

2020. jún. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Találtam már ott párt is férfit is, de tényleg csodaoldal, nem is túl modern, fizetős is úgyh én a vágyaid.hu oldalon vagyok már inkább, az modernebb picit és nem fizetős. A felhasználók között nagy az átfedés
2020. jún. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Köszi 4,bepróbálom,bár nem kalandot keresek!
2020. jún. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát,itt is az a baj.Ha nem nagy városban vagy,esetleg a távot nem húzod fel 100km-re,semmit nem ér.Sebaj.
2020. jún. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs 20+ centis farkad, nem nézel ki úgy mint a baywatch valamelyik szereplője, akkor férfiként nem sok esélyed van az ilyen oldalakon. Ez azért van mert általában a legtöbb nő irreálisan magas elvárásokkal fog neki az ismerkedésnek, ss itt most nem csak a bombanőkre gondolok, hanem a tök átlagos, vagy az alatti kinézetű nőkre is ez igaz manapság.
2020. jún. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, pár éve én is próbálkoztama z említett oldalon és egy 62 éves nagyikával cseverésztünk, aki mellesleg kinézetre se volt valami makulátlan és tök természetesnek írta, hogy neki legyen a pasi legalább 185cm, a farka meg minimum 22cm legyen. Erre azt válaszoltam neki, hogy akkor már nem volna célszerűbb inkább egy lóval próbálkozni? Erre rögtön le is tiltott..:D
2020. jún. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Amíg Pesten laktunk,jó volt,de így vidéken nem sok értelme van,ráadásul már minden szarért fizetni kell.Még 2013-ban biszex párként kerestünk nőket és férfiakat,akkor Napi 4-8 partner is bejött.
2020. jún. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Ne fűzz hozzá sok reményt:


(regisztrálni sem kell az adatokhoz)


Regisztrált hölgyek: 3.781

Regisztrált urak: 28.251


Számold ki statisztikailag mennyi az esélyed...

2020. júl. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!