Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szégyen ez a testalkat, és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyen ez a testalkat, és péniszméret összességében?

Figyelt kérdés

Amit elsőre látnak a lányok az ugye a testalkat, a péniszt az később. De én egyikkel sem vagyok megelégedve. Magas vagyok de vékony, inkább lennék kicsit alacsonyabb de arányosabb alkattal. 187 cm és 71 kiló. Ha pedig meglát meztelenül egy lány akkor meg a péniszemen csodálkozhat, mert nem olyan hosszú legalábbis a magasságomhoz képest. 14 cm.


Nagyon gáz testem van?


2020. jún. 18. 23:04
 1/8 StevenUp ***** válasza:
92%

Irigylem a problémáidat.

Én pl 4 centit adnék a farokméretemből csak végre találjak egy értelmes hűséges nőt :D

2020. jún. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne szégyen? A testalkatodon tudsz változtatni ha akarsz. A péniszed meg átlagos méretű, használni kell tudni nem méregetni.
2020. jún. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
32%
Ezért kell nyitott kapcsolatban lenni a nővel.
2020. jún. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Gáz.
2020. jún. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
Nem gáz egyáltalán
2020. jún. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%

hát nem tudom, annyira szerintem ez nem vészesen vékony. de ha zavar és tényleg ráfekszel, edzéssel és ahoz passzoló étrenddel tuti tudnál magadra szedni pár kilót, lehetőleg izmot.

a péniszméreted meg teljesen rendben van, full átlag méret, nem fog ezen problémázni egy nő se...

2020. jún. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
85%
A testalkaton fél év alatt már drasztikusan lehet változtatni, némi odafigyeléssel az étrendedre és heti 4-5 mozgással, ami igazából semmi.
2020. jún. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem gáz sem a testalkatod sem a péniszméreted!
2020. júl. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!