Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, ti szoktatok az osztályt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti szoktatok az osztálytársaitoknak alsóneműs vagy intim képet küldeni snapchaten? Lányok, ti kaptatok már ilyet fiú osztálytársatoktól, vagy ti küldtetek már ilyet nekik?

Figyelt kérdés
F/28

2020. jún. 19. 08:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Én amikor még iskolás voltam/Gimis/fürdőruhás képet küldtem az egyik fiú osztálytársamnak,nem volt kihívó.Régóta kérte,és bejött amúgy is a fiú,és rendes is volt mindig velem.Ez volt a legbátrabb.Aztán nem tudom,hogy mit kezdett vele. :) Még idézetet is írtam a hátuljára.
2020. jún. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

én fehérneműs képet küldtem az osztálytársamnak, aki a barátom is :D

és én is kaptam tőle ilyet

nem snapchaten küldtük

2020. jún. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha van egy csepp eszed akkor max. annak küldöd aki amúgy a párod. Bár még így is van esély arra, hogy utána a fél osztály látni fogja. A snapes "játék" ismeretlenekkel dívik.
2020. jún. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!