Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ez bunkóság lenne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ez bunkóság lenne vagy inkább jobb ha szóbahoznám ismerkedés közben, hogy nagyon nagy a méretem?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Előre is bocsánat ha butaság ez az egész!


Arról lenne szó, hogy még szűz vagyok de van most egy lány akivel nagyon jól elvagyunk, már egy randink is volt ahol csók volt de semmi több. Viszont a gondom az, hogy nekem nagyon nagy méretem van, tényleg nagyon nagy mind lankadtan és mereven is. Lehet, hogy ez hiba volt de rengeteget olvastam itt a pénisz méretes kérdéseket és azt vettem észre, hogy a lányok nagyon nem szeretik a nagy méreteket.. Éppen ezért nagyon aggaszt ha oda jutunk ezzel a lánnyal akkor mi lesz, ő ugyan már nem szűz de elmondása szerint nem is szexelt sokszor, szóval tartok ettől nagyon.


A kérdésem az, hogy elmondjam neki, hogy mi a helyzet velem vagy bunkóság lenne ezt felhozni?


Nagyon köszönöm annak aki komolyan veszi és válaszol!


18/F



2020. jún. 19. 11:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem veszi ki jól magát, ha ezzel a témával egy pizzázás közben előjössz. Még akkor is visszatetszést szül, ha igaz. Ha viszont már arra kerül a sor, hogy erotikus témákról beszéltek, vagy olyan a hangulat köztetek, esetleg oda juttok, hogy a gatyaletolás előtt állsz, akkor meg lehet említeni, hogy mire számítson.


Amúgy kíváncsi vagyok, mekkora az a méret, ami így aggaszt, úgyhogy küldj képet!

2020. jún. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen azt majd a megfelelő pillanatban, egy finom utalással tudtára lehet hozni...
2020. jún. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
15%
Az lenne a lagjobb ha kenne vele tapasztalatod hogy kell ügyesen használni. Ha a lány is szűz előfordulhat, hogy nem alakul jól az együttlét és egy kis pöcsű, de ügyes fiú letaszít a trónról. A lány tapasztalt?
2020. jún. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem itt sokan hazudnak arról, hogy a nagy méretet nem szeretik.

Nem hazudok, tud fájni. De ha óvatosan kezeled, és nem vágod be nyomban tövig, biztos hogy élvezni fogja. Ez csak rajtad múlik. Figyeld a reakcióit, kérdezd meg hogy milyen neki. A hüvely elég tágulékony.

2020. jún. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
79%
En ilyen jelyzetben nem szeretném, hogy az első 1-2 randin szóbahozd ezt. Ha arra kerül sor, akkor úgyis látni fogom, elég ideig izgatnak előtte, akkor nincs nagy méret.
2020. jún. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! Tehát akkor jobb ha nem hozom fel, értem.

Csak azért nem szeretném ha esetleg megijedne vagy bestresszelne vagy ilyesmi.

2020. jún. 19. 11:54
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Az első hozzászólóval értek egyet. Ha nekem ezt egy pasi random felhozza, akkor biztosra fogom venni, hogy csak meg akar dönteni/dicsekszik vagy valami hasonló. De ha eleve már szexualitásról és intimebb dolgokról beszélgettek, akkor nem gáz. Amúgy is az a jó, ha a párok minden aggájukat meg tudják beszélni, az a jó szex és jó kapcsolat alapja.
2020. jún. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
38%
Na mi az a nagy? 16?
2020. jún. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
De pimasz vagy 8#-as:-)
2020. jún. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
51%
Itt már a 16ot is az egekbe dícsérik, az már gigantikusan számít 🙈
2020. jún. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!